Internet

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů

souhrn

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-0

  Huashang Daily News (reportér Qing Rongbo a Zhang Chenglong) Jeho žena si vzala jeho platovou kartu a obvykle nedala kapesné. Muž měl nedostatek, a tak začala u prodejce, který prodával dříve. V 5 hodin ráno 3.

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-1

   června přijala policejní stanice Mingdemen pobočky Úřadu veřejné bezpečnosti v Yanta zprávu od prodejce prodávajícího zajištěnou snídani poblíž autobusového nádraží Chang'an Road s tím, že taška obsahující více než 1600 byl odcizen jüan v hotovosti a mobilní telefon.

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-2

  V té době paní Zhang viděla muže, jak sjíždí z nadjezdu, vzala její tašku před prodejní vůz a uprchla směrem k vesnici Bali. „Honil jsem, když jsem to zjistil, ale nestihl jsem. “ Podle Popis oběti, Policie zavolala ostrahu na místě činu a zjistila, že podezřelý spáchal trestný čin, a utekl do nájemního domu na adrese 127 rezidenční komise na vesnici Bali.

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-3

  Ve spolupráci s komunitní policií policie po jednom prověřovala informace o obyvatelích nájemního domu a identifikovala dva podezřelé.

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-4

   Pronajímatel uvedl, že jeden z mužů nebýval pravidelně. Během incidentu nebyl 39letý Gu také v místnosti. V 10 hodin ráno 9.

Na snídani 5krát ukradl 6 000 juanů-5

   června se policie vrhla do nájemního domu na adrese 127 rezidenční komise na vesnici Bali a požádala pronajímatele, aby pod záminkou úniku v místnosti zavolal Gu zpět. Policie vstoupila do pronajatého domu Gu, našla oblečení, které měl podezřelý v den incidentu, potvrdila, že Gu byl podezřelý, a vzala ho zpět na policejní stanici k přezkoumání. Po výslechu se Gu přiznal ke skutečnosti, že od března letošního roku pětkrát ukradl ostatním více než 6000 juanů v hotovosti a 3 mobilní telefony.

   Gu přiznal, že jeho rodiče byli farmáři a on od dětství nikdy neučil.

  Pracoval jako prodavač v restauraci v Xiaozhai a utratil více než 2 000 juanů měsíčně.

   Jeho žena držela jeho platovou kartu, ale nikdy mu nedala peníze. Po jarním festivalu měl potíže dokonce platit nájem, takže vznikla myšlenka krádeže cizího majetku. Viděl jsem paní Zhangovou, která prodává zajištěnou snídani, každé ráno odcházela z domu ve čtyři nebo pět hodin a byla sama. Taška s penězi byla uložena do auta.

  20.

března využil příležitosti koupit snídani a ukradl obchodní fond paní Zhangové za 1 000 juanů. O necelý měsíc později spáchal trestný čin znovu a pětkrát ukradl majetek paní Zhangové, dokud nebyl zatčen. V současné době je Gu zadržen. .