Vzdělání

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet

souhrn

Hualong.com, 12. června, 21:56, letní makeup se může najednou utratit, zejména část očního makeupu, jak se vypořádat s těmi nejlepšími? Namočte čistý vatový tampon do příslušného množství makeupové vody a jemně otřete obarvené části očního make-upu. Dbejte na to, abyste si jej příliš netřásli a příliš neroztáhli oblast makeupové vody. Změňte na čistý vatový tampon a otřete jej

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet-0

  Hualong.

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet-1

  com, 12. června, 21:56, letní makeup se může najednou utratit, zejména část očního makeupu, jak se vypořádat s těmi nejlepšími? Namočte čistý vatový tampon do příslušného množství makeupové vody a jemně otřete obarvené části očního make-upu. Dbejte na to, abyste si jej příliš netřásli a příliš neroztáhli oblast makeupové vody. Změňte na čistý vatový tampon a znovu jej otřete,Důkladně odstraňte.

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet-2

   Pomocí pudru jemně přitlačte očištěnou oblast kolem očí, aby byl tón pleti kolem očí a tón okolní pleti přirozený.

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet-3

   Naneste růžové oční stíny na ošetřenou oblast dolních víček. Nejlepší volba pro tento oční stín by měla být stejná jako oční stíny, které jste si ráno líčili. Pokud je oční stín světlejší, lze jej dále posílit. Ovislé řasy vypadají pomalu.

Může se náhle utratit letní makeup, jak s ním zacházet-4

Použijte řasenku, abyste ji znovu zacvakli, ale pouze u kořenů řas, a nepoužívejte příliš velkou sílu, jinak se řasenka rozbije a make-up bude rozmazaný. Poté otřete trochu sypkého prášku na obličej, aby absorboval přebytečný olej a nalíčil make-up. .