Bankovní

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici

souhrn

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici-0

  China Business Daily Weinan News (Reporter ConocoPhillips) Nedávno internet odhalil, že dopravní policista v okrese Huazhou ve městě Weinan City napadl ženu na ulici.

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici-1

   Následně do vyšetřování zasáhla veřejná bezpečnost, kázeňská inspekce a další útvary okresu Huazhou a byla propuštěna pomocná policie zapojená do porušování předpisů. V 13:00 10. června zveřejnil netizen video, ve kterém uvedl, že dopravní policista násilně zbil ženu na ulici v okrese Huazhou ve městě Weinan. Ve videu muž v uniformě dopravní policie kopl ženu na zem.

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici-2

   V 14:56 téhož dne úředník dopravní policie Huazhou Weibo uvedl, že záležitost vyšetřuje dále brigáda pro řízení provozu úřadu veřejné bezpečnosti Huazhou. V 9: 8 pm vydal oficiální úřad úřadu veřejné bezpečnosti okresu Huazhou Weibo „policie Huazhou“: V 10 hodin 10. června pomocný policista úřadu veřejné bezpečnosti okresu Huazhou, Xie Mou, městská letka, brigáda pro řízení dopravy,Při odbavování provozu na východním výjezdu z Yong'an City, Xinqin South Road, okres Huazhou, našla paní Yan na retrográdním elektrickém kole.

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici-3

   Xie vykročila, aby přesvědčila, a oba měli spor. Xie ve spěchu tlačila paní Yan na zem, sundala dopravní obušek a reflexní vestu ve službě a spadla na zem. Včera policie Huazhou řekla reportérovi z China Business Daily,Vzhledem k chování Xie ho úřad veřejné bezpečnosti okresu Huazhou okamžitě propustil a předal na místní policejní stanici k vyšetřování a manipulaci podle zákona. Proběhly varovné a napomenovací rozhovory s odpovědným zástupcem velitele a velitelem městské letky.

Pomocný policista byl propuštěn napaden na ulici-4

.