Průmysl

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější

souhrn

Dne 22. srpna vydala banka Chongqing oznámení o výkonnosti za první pololetí roku 2018, v němž předala kvalifikovaný střednědobý odpovědní list plný konceptu „vysoce kvalitního rozvoje“ a tempo vývoje bylo pevnější a stabilní. Finanční zpráva ukazuje, že ke konci června 2018 se celková aktiva a celkové závazky banky Chongqing meziročně zvýšily o ,1% a ,% a bilance vkladů a půjček se zvýšila o 5.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-0

 Dne 22. srpna vydala banka Chongqing oznámení o výkonnosti za první pololetí roku 2018, v němž předala kvalifikovaný střednědobý odpovědní list plný konceptu „vysoce kvalitního rozvoje“ a tempo vývoje bylo pevnější a stabilní. Finanční zpráva ukazuje, že ke konci června 2018 se celková aktiva a celkové závazky banky Chongqing meziročně zvýšily o 3,1% a 3,3% a bilance vkladů a půjček se zvýšila o 5.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-1

 3%, 8,7%, z toho podnikové půjčky vzrostly přibližně o 10%, což je více než průměrný nárůst města o 6%; poměr nesplácených úvěrů byl 1,12%, poměr pokrytí opravnými položkami byl 255,29%, což je meziroční pokles o 0,23 procentního bodu a nárůst o 45,13 procentního bodu; pozitivní Při řešení a řešení mnoha vnitřních a vnějších výzev činil čistý zisk 2,29 miliardy juanů a návratnost čistých aktiv a návratnost celkových aktiv se zvýšila přibližně o 1. 05 a 0,14 procentního bodu, udržujíc dobrou dynamiku stabilního růstu. Se zaměřením na vysokou kvalitu Bank of Chongqing dále podporovala svou transformaci a vývoj a její provozní výkonnost byla stabilnější a stabilnější a v mnoha oborech je uznávána doma i v zahraničí.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-2

  Aplikace IPO s podílem A byla spuštěna v březnu 2018 a v červnu byla přijata Čínskou regulační komisí pro cenné papíry. V žebříčku „Top 1000 globálních bank v roce 2018“ publikovaném britským časopisem „The Banker“V seznamu banka poskočila z loňského roku výrazně o 44 míst, na 252. místě a mezi 135 tuzemskými bankami, které vstoupily do 1 000 světových bank, se umístila na 37.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-3

  místě. Efektivně reagovat na mnoho výzev, jako je hospodářský pokles a snižování úrokových marží, a nadále udržovat hodnocení investičního stupně „BBB-“ Standard & Poor's; vyhrál „Double Hundred Safety Management Advanced Unit“ od Čínské bankovní asociace„Cena za nejlepší charitativní přínos“, bankovní regulační úřad Chongqing, „pokročilá jednotka finančních služeb pro malé a mikropodniky“, „ochrana práv spotřebitele první třídy“ a další čestné tituly.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-4

  Transformace ukazuje odhodlání - tempo transformace je pevnější.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-5

  Abychom vyhověli potřebám strategie inteligentního rozvoje velkých dat banky, aktivně nasazovali digitální finance a zřídili „Pracovní skupinu Big Data Intelligence, vedoucí pracovní skupiny pro podporu rozvoje zaměřenou na inovace“. „Formulovalo„ Stanoviska k provádění iniciativy Big Data Intelligence vedoucí k inovačnímu rozvoji “(2018–2020), která zahrnuje 42 projektů v pěti hlavních oblastech zahrnujících 19 oddělení a podporuje inteligentní transformaci a rozvoj celé banky.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-6

  Spolupracujte s BBD na vybudování „Chongqing Digital Finance Innovation Laboratory“ a na spolupráci s Oriental Microbank na vybudování „Innovation Finance Online Credit Innovation Center“Posílení inovačních schopností banky v oblasti finančních technologií. ——Návrat k původnímu zdroji je praktičtější. Zatímco se tempo růstu z rozsahu zpomalilo, Bank of Chongqing dala větší důraz na své hlavní podnikání a vrátila se k tradičnímu úvěrovému podnikání, které podporuje vznik reálné ekonomiky. Vezmeme-li inkluzivní finance, inteligentní finance a zelené finance jako tři hlavní směry rozvoje podnikání, v kombinaci s národní strategií revitalizace venkova aktivně podporujeme online a offline integrovaný rozvoj,Podílet se na hlavních rozvojových plánech a akcích místních samospráv na podporu efektivního financování malých a mikropodniků v reálné ekonomice; pokračovat v prosazování propojení investic a půjček, podnikání v oblasti internetového financování, modelu spolupráce vlády a banky a modelu malého objemu podnikání, a zvýšit úsilí v oblasti transformace podnikání.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-7

  V první polovině roku 2018 bylo podle národního standardu pro malé a mikropodniky poskytnuto půjčky zákazníkům z malých a mikropodniků právnických osob 176. 1,6 miliardy juanů, 1 586 domácností, se zůstatkem 57,241 miliardy juanů a 4 045 domácností; osobní podnikatelské půjčky činily 3,419 miliardy juanů, 4 473 domácností a zůstatek 10,109 miliardy juanů, 13929 domácností. Podle kalibru zemědělské zprávy je zůstatek zemědělských půjček 27,212 miliard juanů, z toho bilance mikroúvěrů na zmírnění chudoby je 18,14 milionů juanů a 449 domácností, což je nárůst o 9,2 milionu juanů a 258 domácností od začátku rok, což je nárůst o 103%.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-8

 135%. Podle domácích regulačních standardů činil zůstatek zelených půjček téměř 5 miliard juanů, což je v průběhu roku nárůst o více než 100%. Podnikání se zaměřuje na produktové klastry vytvářející inovace.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-9

  Pokud jde o velké a střední podniky, vyvinula a vydala první prémiový úvěrový produkt „úvěr závislý na dani, tříleté nesplácení, roční revize a obnovení úvěru po splatnosti bez splácení“ a spustila první samostatně vyvinutý produkt pro kontrolu rizika velkých dat Technologie úvěrových produktů—— "Verze 2. 0 „Půjčka Jie E“ realizuje okamžité schválení čistě online půjček. Pokud jde o malé a mikro podniky, pro zákazníky z malých a mikropodniků právnické osoby jsou „úvěr se znalostní hodnotou“, „roční revizní půjčka“ a „malé a mikro speciální projekt pokračování. “Byly vyvinuty vybrané obchodní produkty jako„ půjčka “,„ hypoteční úvěr na průmyslové bydlení “, slevy na malé účty atd .

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-10

 ; pro vlastníky malých a mikropodniků, jednotlivé průmyslové a komerční domácnosti a další osobní podnikatelský úvěr zákazníci,Vyvinuty speciální obchodní produkty, jako jsou „Starting Power Full Loan“, „Starting Power Growth Loan“ a „Creative Thinking Loan“; pro zákazníky zaměřené na zmírnění finanční chudoby a revitalizaci venkova vyvinuli „Půjčku na zmírnění chudoby mikrofinancování v nouzi“, „Půjčku na zmírnění chudoby“ „a„ Kreativní půjčka “. „ Úvěr San Nong Cheng “,„ Úvěr na odměny a dotace “,„ Hypoteční úvěr na dvě práva “,„ Půjčka na bohatství “,„ Cestovní půjčka “,„ Nová šestice produkční půjčka na zemědělství„Krásný úvěr na venkovské úvěry“ a další exkluzivní podniky zabývající se hromadným zemědělstvím. Posílit iterativní propagaci stávajících modelů produktů.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-11

  Na základě modelu a platformy „Good Enterprise Loan“ je spuštěna verze „Good Enterprise Loan“ z Guizhou a verze „Good Enterprise Loan“ od Shaanxi a obchodníci s tabákem.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-12

  jsou zavedena data o příjmu online úvěrového produktu maloobchodníků s monopolem na tabák „Good Enterprise Tobacco Commercial Loan“. Pokud jde o maloobchod, uvedla na trh produkt úvěrového úvěru pro vysoce kvalitní skupiny zákazníků - „Platový e-úvěr“; spustila recyklovatelný spotřebitelský produkt - „Šťastná půjčka (nová)“ pro zákazníky, kteří mají domy; „Zlatá fazolová karta“ debetní karta Yangtze River s tématem podnikatelského vzdělávání. Aktivně podporovat „Yuxinou“Rozvoj železnic, zkoumání nových pravidel pro obchod s půdou a úspěšné vyřízení prvního dovozního akreditivu založeného na železničních nákladních listech. ——Inovativní servisní metody.

Bank of Chongqing oznámila, že její výkon v první polovině roku 2018 bude stabilnější a stabilnější-13

  Pro malé a mikropodnikové skupiny zákazníků se společnými charakteristikami navrhněte „model upřímného úvěru pro malé vodní elektrárny“, „model upřímného úvěru na hlavní obchodní ulici“, „model upřímného úvěrového trhu“, „model spolupráce mezi bankami a vládami“.

 Sada speciálně zaměřených komplexních programů finančních služeb, realizujících obchodní model malých a mikropodniků z „decentralizovaného“ na „dávkový“, z „úvěrového“ na „zákaznický kruh“ a ze „smíšeného provozu“ na „profesionální provoz“ se mění . Proaktivně podporovat transformaci a reformu sekundárních prodejen na marketingové prodejny a plně hrát marketingové funkce sekundárních prodejen,Osvěžte stávající zdroje prodejen, stimulujte marketingový potenciál a realizujte charakteristický rozvoj maloobchodního podnikání.

  Aktivně využívejte financování technologií, aktivně integrujte vysoce kvalitní zdroje uvnitř i vně banky a vytvořte systém podpory služeb. Dokončili jsme testování a kontrolu systému elektronického kanálu a kumulativně optimalizovali více než 70 funkcí elektronického kanálu. Výrazně se zlepšila kapacita podpory marketingu, optimalizace a provozu.

  Důrazně propagujte informační inteligenci, inovujte servisní zkušenosti a aktivně zavádějte technologii rozpoznávání tváří. „Úspěšně spuštěno a úspěšně pilotováno„ Face Recognition Counter Application-Face Recognition Withdrawal “. ——Zlepšete efektivitu správy. Banka Chongqing posílila správu rozpočtu, standardizovala výdaje,Opatření, jako je zvyšování příjmů a snižování výdajů, provádění ročního centralizovaného plánu zadávání zakázek, neustálé inovace metod řízení a zlepšování provozní efektivity.

  Index poměru nákladů k výnosům každoročně vykazuje kontinuální klesající trend. V první polovině roku 2018 , poměr nákladů a výnosů činil pouze 20,95%, což je pokles o 0,46 procentního bodu ve stejném období, což je výrazně před obdobně uvedenými bankami.

  Propagujte projekt schvalování kreditů bez dokladů,Realizujte bezpapírový přenos úvěru v celém procesu.

  Překonání řady výzev, jako jsou finanční rizika, úvěrová rizika, IT a základní obchodní systémy, které přinesla I9, dokončilo konstrukci projektu systému I9 a transformaci hlavního systému podle plánu a hladce implementovalo standardy I9. Kvalita se stává stabilní - posílení řízení a kontroly rizik.

  Zaveden systém řízení „velké kontroly“ a systém včasného varování o úvěrovém riziku,Zřízení systému úvěrových rizik poskytuje silnou platformovou podporu pro rozvoj a řízení rizik úvěrových a úvěrových podniků napříč všemi obchodními liniemi banky. Spoléhání se na systém řízení úvěrového rizika, podle informací o zákaznících, finančních výkazů a parametrů ratingu, před spuštěním úvěrového obchodu, manuální spouštění a automatické výpočty vygenerují jednotný úvěrový limit pro jednu právnickou osobu, jednu skupinu a bankovní zákazníky.

 Byl vyvinut online systém hodnocení a distribuce úvěrových aktiv, který umožňuje automatické přidělování hodnotícím agenturám a účinně řeší problém nevyváženého objemu obchodů s hodnocením a předchází potenciálnímu riziku vysokého hodnocení hodnoty kolaterálu. Zavést systém včasného varování před velkým datovým rizikem, který bude co nejvíce monitorovat výkyvy v kvalitě aktiv, a poskytovat včasné varování pro vysoce rizikové úvěrové granty zákazníkůOmezení výskytu a šíření rizik od zdroje posílilo výhledovou a vědeckou povahu řízení a kontroly rizik. Nezávisle vybudujte inteligentní systém řízení rizik pro velké objemy spotřebitelských financí a realizujte integraci boje proti podvodům, kontroly úvěrového rizika, automatického schvalování úvěrů, varování před riziky, funkcí správy po půjčkách a automatického rozhodování druhé úrovně, přední domácí město komerční banky. ——Zvýšení řízení rizik.

  Za předpokladu zákonnosti a dodržování předpisů banka Chongqing komplexně využívá různé metody k likvidaci a převodu nesplácených úvěrů, aby zajistila řádné zhoršení stávajících rizik a účinnou kontrolu přírůstkových rizik. Pokud jde o způsoby nakládání, je plán řešení úvěrů formulován v souladu s jednou domácností, jednou pojistkou nebo dokonce jednou domácností s více pojistkami.

  Prozkoumejte rozvoj nevýkonného podnikání v oblasti převodu práv na příjmy z aktiv a dosáhněte hladkého přistání,Osvěžení úvěrových aktiv s nízkou účinností, které hrálo velmi pozitivní roli při odstraňování rozsahu rozvahy, nahrazování vysoce kvalitních aktiv a zlepšování ziskovosti. Tento převod je prvním převodem nevýkonných práv na výnos bankovní finanční instituce Yindeng Center v jihozápadním regionu, a to je také Od roku 2018 byl poprvé vydán celostátní převod práv k nevýkonným aktivům. S výhradou finančních zdrojů,Proběhlo odpis nedobytných pohledávek, ztráty aktiv byly včas zlikvidovány a kvalita aktiv byla konsolidována. Poměr nesplácených úvěrů ke konci pololetí činil 1,12%, což je pokles o 0,23 procentního bodu od začátku roku.

  Trend se zlepšuje - vývoj je odolnější. Bank of Chongqing převzala iniciativu ke zvýšení tvorby rezerv.

  K 30.

  červnu činil poměr pokrytí rezerv 255,29%, což je nárůst o 45,13 procentních bodů od konce předchozího roku. Schopnost odolat rizikům byla dále posílena.

  Vícekanálový a nepřetržitý průzkum a rozšiřování kapitálových zdrojů. Po úspěšném vydání prioritních akcií v hodnotě 750 milionů USD a podřízených dluhopisů v hodnotě 6 miliard RMB v roce 2017 byla Čínská regulační komise pro cenné papíry úspěšně přijata aplikace IPO s akciemi typu A.

  - Silnější rozvojový potenciál.

  Optimalizací a upgradem elektronických kanálů banka Chongqing neustále zlepšovala servisní funkce elektronických kanálů.

 Optimalizujte zákaznickou zkušenost, zvyšte věrnost zákazníků a efektivně rozšiřujte základní zákaznickou základnu.

  K 30.

  červnu 2018 byl kumulativní počet zákazníků elektronických kanálů 1 327 500, což je nárůst o 186 500 ve srovnání s rokem 2017, a bylo dosaženo 46% ročního nárůstu o 405 200. Mezi nimi, mezi kumulativní počet nových zákazníků prostřednictvím elektronických kanálů, mobilní bankovnictví přidalo 100 000, což představuje 54%, a rychle roste. Usilovat o růst na základě stabilizace rozsahu vkladů při pokračující optimalizaci dluhové struktury.

  Ke konci první poloviny roku se veřejné vklady od začátku roku zvýšily o 4,8 mld.

 , Což je nárůst o 1,9 mld. Více než ve stejném období loňského roku; zúčtovací vklady se od začátku roku zvýšily o 5,3 mld. Pokles o 1 miliardu juanů.

 Zůstatek úsporných vkladů činil 75,6 miliard juanů, což představuje poprvé více než 30%, a nárůst se ve městě umístil na čtvrtém místě.

(CIS) odpovědný redaktor: Žhavá doporučení Xie Haiping Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).