Dějiny

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu

souhrn

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-0

  Před několika dny otevřela banka Minsheng Bank a Státní síť „E-Bank“ službu plateb za účet za elektřinu.

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-1

   Uživatelé se musí pouze přihlásit do mobilního bankovnictví Minsheng, vybrat funkci „živobytí“ „Life Circle“, vybrat město a zadejte účet za elektřinu a poté mohou platbu snadno dokončit.

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-2

   „Dian e Bao“ je internetová platforma pro výběr a platby poplatků za elektřinu, kterou zahájila čínská státní síť. Podporuje nejen všechny předplacené měřiče, ale také pokrývá energetické společnosti ve 27 provinciích (autonomní regiony a obce) v provozní oblasti státní sítě.

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-3

   V dnešní době uživatelé v těchto 27 provinciích (autonomní regiony, obce) nemusí stahovat další aplikace, stačí se přihlásit do mobilního bankovnictví Minsheng a mohou online platit účty za elektřinu 7 * 24 hodin. S oficiálním vstupem „Dian e Bao“, Minsheng Mobile Banking “Pohodlné služby pro „Life Circle“ jsou hojnější.

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-4

   Kromě služeb denního dobíjení telefonu a plateb za živobytí existují také registrace do nemocnice, online konzultace, letenky, lístky na vlak, lístky na vyhlídková místa, rezervace hotelů, dotazy provizorních fondů a účtování ropných karet, což je nezákonné Diverzifikované služby, jako je placení pokut. Minsheng Mobile Banking poskytuje oblečení, jídlo, bydlení,Současně s různými životními službami, jako je cestování, se čas od času zahajují také speciální propagační akce, které spotřebitelům přinášejí více výhod.

Minsheng Mobile Banking a State Grid spouští službu platby poplatků za elektřinu-5

.