Znalost

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat

souhrn

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat-0

  Šanghajský akciový index 12. června poklesl o 0,59%, ale akcie s lihovinami trh stáhly a vedly k růstu. Finanční expert Yang Delong analyzoval reportérovi z China Business Daily, že současná volatilita trhu konsolidovala dno a velké a malé kapitalizovaly dno.

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat-1

   Výkon je hlavní myšlenkou výběru akcií a akciový trh bílých koní pokračuje. V současné době většina nových fondů upřednostňuje akcie White Horse a některé vysoce kvalitní růstové akcie začaly růst proti trendu. Čekáním na úspěšné dosažení dna akcií s malou kapitalizací trh přinese obrat. Konzultant investiční společnosti Jinyuan Securities Xu Chuanbao analyzoval reportérovi z China Business Daily, že trh v současné době kolísá a klesá, a výhled trhu bude stále kolísat a třídit se a silný bude možné během provozu eliminovat.

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat-2

   Ekonom Yingda Securities Li Daxiao analyzoval reportérovi z China Business Daily, že Shanghai 50 a dluhopisy vzrostly a šanghajský index mírně poklesl, hlavně kvůli šoku z externích amerických akcií. Po stabilizaci amerického akciového trhu se očekává, že se akcie A vrátí k síle.

Volatilita šanghajského akciového indexu může zůstat silná a slabé eliminovat-3

China Business Daily reportér Huang Tao.