Cestovní ruch

Každý měsíc se koná tematický „večírek“

souhrn

Každý měsíc se koná tematický „večírek“

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-0

  Huashang Daily News (Reporter Zhang Chao) Mnoho mladých lidí dosud „neuspořádalo“ kvůli úzkému okruhu přátel a plaché osobnosti.

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-1

   Komunistický výbor komunistické ligy Baoji reagoval na výzvu ústředního výboru Komunistické ligy mládeže Odpoledne 11. června se konalo setkání přátelství mládeže. „Uspořádat„ čtenářskou párty “pro 20 mladých lidí, kteří milují literaturu, aby našli dobrý vztah. V ten den bylo v knihkupectví na Binhe Avenue 20 literárních a uměleckých mladých lidí, kteří milují literaturu.

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-2

  S pomocí a doporučením propagační skupiny složené z psychologických poradců, vyšších mediálních profesionálů a univerzitních lektorů pomáhá mladým mužům a ženám mít živou atmosféru, otevírat jejich srdce a rozumět si. Podle pracovníků výboru Ligy mládeže a městských stran tento rok Ústřední výbor Ligy mládeže navrhuje, aby místní ligové organizace pomáhaly mladým lidem získat správný pohled na manželství a lásku a aby spolupracovaly se sociálními mládežnickými organizacemi při provádění činností, které usnadňují komunikace s mládeží. Pomozte mladým lidem najít vhodného partnera.

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-3

   Plánování začalo v květnu tohoto roku a bylo zaregistrováno na veřejném účtu WeChat. V současné době se aktivně registruje téměř 200 mladých lidí. Podle svých koníčků pečlivě vybírejte muže a ženy s podobnými zájmy, aby organizovali aktivity, aby mohli v uvolněné a šťastné atmosféře prohloubit své porozumění.

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-4

   Setkání spolků v ten den byla první offline událostí. V budoucnu budou aktivity, jako je outdoor a sledování filmů, organizovány podle zájmů registrovaných mladých lidí, aby mohli najít své blízké v přesném přátelství. Podle pracovníků Komunistické ligy mládeže a Výboru městské strany může v budoucnu většina mladých lidí v nezletilém věku také registrovat a odesílat materiály prostřednictvím veřejného účtu Weibo a WeChat: Liangyuanhuihaitang.

Každý měsíc se koná tematický „večírek“-5

Zaměstnanci telefonicky vyzvou mladé lidi, aby se zúčastnili měsíčního setkání s rodiči offline. .