Informace

Baoji uspořádal pochvalné setkání

souhrn

Baoji uspořádal pochvalné setkání

Baoji uspořádal pochvalné setkání-0

  Huashang Daily News (Reporter Zhang Chao) Dne 9.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-1

   června uspořádalo Městské úřad pro vzdělávání v Baoji a Městská jazyková komise v Baoji pochvalné setkání pro celé město, které označilo vznik oceněných jednotek a jednotlivců oceněných Baoji na 3.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-2

   univerzitě v provincii Shaanxi, Pochválit soutěž v psaní standardizovaných čínských znaků pro základní a střední školy. V této soutěži získala střední škola Baoji Middle School a experimentální základní škola okresu Chencang první místo ve skupině středních škol a základní škole. Guozhen Junior High School, okres Chencang, získal druhé místo ve skupině pro střední školy. Tato soutěž má čtyři soutěže: „Čínské psaní znaků“, „Diskriminace idiomu“ (skupina na základní škole je „Standardní psaní“), „Čínské seskupování znaků“ a „Společné věty starověké poezie a prózy“.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-3

   Systém bude měřen, skórován a odstraněny.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-4

   Ve třech skupinách základní školy, střední školy a střední školy se účastní 12 reprezentativních týmů. Každý tým se skládá ze 4 studentů a 1 instruktora (probíhá sezení, kde hráči žádají o pomoc instruktora). Soutěže se za střední školu zúčastnily střední škola Baoji, střední škola v Guozhenu v okrese Chencang a experimentální základní škola v okrese Chencang.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-5

   Nakonec střední škola Baoji a experimentální základní škola okresu Chencang získaly první místo ve skupině středních škol a skupina základních škol a druhé střední školy v okrese Chencang v Guozhenu druhé místo ve skupině středních škol. Ve stejný den se obecní úřad pro vzdělávání v Baoji a úřad pro jazykovou komisi v Baoji rozhodli udělit 12 studentům, včetně Liu Yuyao, titul „Nejlepší soutěžící ve 3. soutěži o psaní čínských znaků na univerzitě v provincii Shaanxi, základní a střední škola“ a 9 učitelů, včetně Han Yali jako titulu „Nejlepšího soutěžícího“, „instruktora“; uděluje střední škole Baoji a dalším školám „cenu za mimořádný přínos“. Tímto krokem se dále zlepšuje sebevědomí popularizace běžného národního mluveného a psaného jazyka,Bude hrát příkladnou a vedoucí roli při podpoře a šíření vynikající čínské kultury, při zlepšování čínské schopnosti psaní studentů základních a středních škol a dokonce i celého lidu, při zvyšování povědomí celého národa o lásce k čínskému psaní a při zvyšování národní hrdosti a sebevědomí.

Baoji uspořádal pochvalné setkání-6

.