Stipendium

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun

souhrn

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-0

  China Business Daily (Reporter Zhang Baolong) Před několika dny začala sklizeň pšenice v okrese Baoji jeden po druhém a zahájila tři letní práce města. Podle statistik městského úřadu pro zemědělství v Baoji dosáhly letošní pohledávky za obilím města 2,783 milionů mu. Letos se očekává celková produkce 821 300 tun, což je mírný nárůst oproti předchozímu roku.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-1

   Je to stále nárazový rok ; celková produkce řepky je 17 700 tun, což je nárůst o 6.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-2

  0%.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-3

   Produkční situace ve třech létech letošního roku je obecně dobrá, ale stále existují určité problémy: ovlivněné větším množstvím srážek letos na jaře, období sklizně letního obilí je relativně koncentrované a konflikty při sklizni jsou výrazné; obtíže při těžbě strojů, soutěž o pracovní sílu a soutěž o strojní zařízení. A stále se objevují další problémy; podle předpovědi meteorologického oddělení navíc během tří let budou srážky. Stále je možné katastrofické počasí, jako je krupobití, silný vítr a krátkodobé silné srážky, což přinese na tři léta mnoho nepříznivých účinků.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-4

   Ráno 7. června vedl Wang Ninggang, místostarosta města Baoji, Zhang Zhourang, ředitele Městského úřadu pro zemědělství a dalších odpovědných soudruhů, k inspekci a vedení práce v Sanxii v okrese Chencang.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-5

   Wang Ninggang poukázal na to, že současná práce společnosti Sanxia ve městě vstoupila do kritického období. Zejména tváří v tvář současné nepříznivé situaci, jako je nestálé podnebí a silné srážky, je úkol spěchat se sklizní semen velmi obtížný. Všechny okresy a okresy a příslušná oddělení musí posílit pracovní opatření, posílit organizaci a vedení a zajistit hladký průběh postup tří letních prací. Zaprvé musíme efektivně urychlit postup sklizně, zadruhé musíme aktivně podporovat strukturální přizpůsobení a optimalizaci a zatřetí musíme udělat dobrou práci při správě zeleniny v zařízení.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-6

  Začtvrté, musíme přísně odvádět dobrou práci při zákazu pálení slámy. Uvádí se, že před letní sklizní, zemědělské útvary města Baoji a kraje předem naplánované a připravené, město otevřelo 14 horkých linek servisu zemědělských strojů, zorganizovalo 87 meziregionálních servisních týmů pro provoz strojů, otevřelo 56 náhradních dílů a servis bodů a implementovala čerpací stanice „dvě vynikající a jedna dodávka“ 148. Ve městě je více než 80 000 traktorů, kombajnů a dalších zemědělských strojů.

Odhadovaná celková produkce 821 300 tun-7

Mezi nimi může výrobní potřeby uspokojit 6009 kombajnů, 7575 sázecích strojů na kukuřici, 301 strojů na sbírání a lisování slámy a externí stroje. .