Společnost

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“

souhrn

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-0

  Huashang Daily News (Reporter Zhang Chao) Mnoho mladých lidí dosud „neuspořádalo“ kvůli úzkému okruhu přátel a plaché osobnosti. Komunistický výbor komunistické ligy Baoji reagoval na výzvu ústředního výboru Komunistické ligy mládeže Odpoledne 11. června se konalo setkání přátelství mládeže.

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-1

   „Uspořádat„ čtenářskou párty “pro 20 mladých lidí, kteří milují literaturu, aby našli dobrý vztah. V ten den bylo v knihkupectví na Binhe Avenue 20 literárních a uměleckých mladých lidí, kteří milují literaturu. S pomocí a doporučením propagační skupiny složené z psychologických poradců, vyšších mediálních profesionálů a univerzitních lektorů pomáhá mladým mužům a ženám mít živou atmosféru, otevírat jejich srdce a rozumět si. Podle pracovníků výboru Ligy mládeže a městských stran tento rok Ústřední výbor Ligy mládeže navrhuje, aby místní ligové organizace pomáhaly mladým lidem získat správný pohled na manželství a lásku a aby spolupracovaly se sociálními mládežnickými organizacemi při provádění činností, které usnadňují komunikace s mládeží.

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-2

  Pomozte mladým lidem najít vhodného partnera.

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-3

   Plánování začalo v květnu tohoto roku a bylo zaregistrováno na veřejném účtu WeChat. V současné době se aktivně registruje téměř 200 mladých lidí. Podle svých koníčků pečlivě vybírejte muže a ženy s podobnými zájmy, aby organizovali aktivity, aby mohli v uvolněné a šťastné atmosféře prohloubit své porozumění.

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-4

   Setkání spolků v ten den byla první offline událostí. V budoucnu budou aktivity, jako je outdoor a sledování filmů, organizovány podle zájmů registrovaných mladých lidí, aby mohli najít své blízké v přesném přátelství. Podle pracovníků Komunistické ligy mládeže a Výboru městské strany může v budoucnu většina mladých lidí v nezletilém věku také registrovat a odesílat materiály prostřednictvím veřejného účtu Weibo a WeChat: Liangyuanhuihaitang. Zaměstnanci telefonicky vyzvou mladé lidi, aby se zúčastnili měsíčního setkání s rodiči offline.

Liga mládeže a městský výbor pomohly mladým lidem ve správném věku „vyřadit z provozu“-5

.