Sdružení

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví

souhrn

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-0

  Pan Min Tian daroval zdarma 1 200 ml krve. V loňském roce bohužel trpěl mnohočetným myelomem. Jeho rodiče navíc pomocí krve uhradili více než 1 000 juanů. Jeho rodina na oplátku obdržela výdaje na krev 80 720 juanů.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-1

   Bezplatná metoda řízení dárcovství krve pro nouzové úhrady krve pacientům Pan Fei Tian vždy trval na bezplatném dárcovství krve, již v roce 2010 daroval 1 200 ml krve. V roce 2013 bylo rodičům pana Tiana proplaceno 1260 RMB za klinické použití krve.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-2

   V roce 2016 byl panu Tian diagnostikován mnohočetný myelom a byl převezen do několika nemocnic k léčbě. Kvůli ztrátě funkce krvetvorby se pan Tian může při zachování svého života spoléhat pouze na infuzi krevních produktů, což je nákladné. Podle příslušných předpisů města Baoji, ti, kteří darují více než 1 000 ml krve,Pro život používám neomezenou krev.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-3

   Podle manželky pana Tian, ​​paní Han, od května 2016 pětkrát uhradili náklady na krev celkem 79 460 juanů.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-4

   V té době sám pan Tian, ​​který ležel na nemocničním lůžku, nečekal, že láska, kterou zaplatil, bude v této podobě splacena. Rozumí se, že to stanoví „správní opatření pro neplacené dárcovství krve ve městě Baoji“Pokud dárce krve sám použije krev pro klinické použití do pěti let po 3 měsících, bude krev použita zdarma v pětinásobku množství darované krve; pokud dárce krve sám použije krev pro klinické použití do tří měsíce a pět let později bude krev použita bezplatně podle množství darované krve; Pokud manžel nebo nejbližší rodina použije krev pro klinické použití do pěti let, bude krev použita zdarma podle množství darovaná krev; je-li celkový dar krve více než 1 000 ml,Mám pro svůj život neomezené množství krve zdarma a můj manžel a nejbližší členové rodiny používají stejné množství krve jako množství krve darované na celý život; pro neplacené dárcovství krve jediného ženatého dítěte si mohou oba rodiče užívat léčba snížení poplatků za krev nebo osvobození od daně. Jaké materiály je třeba předložit při placení krví? V roce 2015 Baoji City vydalo „Implementační plán přímé úhrady nákladů na klinickou krev pro neplacené dárce krve ve městě Baoji“.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-5

  Na základě principu pohodlí je stanoveno, že od 1. srpna, kdy jsou dárcům krve a jejich příbuzným proplaceny krev, mohou být proplaceny přímo v krevní nemocnici nebo v 21 nemocnicích v síti poblíž. Podle pracovníků Městského úřadu pro dárcovství krve, když neplacení dárci krve nebo jejich nejbližší rodinní příslušníci hradí výdaje za krev, musí být držitelem certifikátu o dárci krve, průkazu totožnosti dárce krve a uživatele krve,U dokumentů, jako je důkaz o vztahu mezi dárcem krve a uživatelem krve, požádejte o proplacení od nemocnice pro krev nebo nejbližší nemocnice připojené k síti.

Já a moji rodiče jsme zaplatili více než 80 000 juanů krví-6

U žadatelů, kteří splňují podmínky úhrady, uhradí léčebný ústav náklady na úhradu přímo po absolvování kontroly a nakonec vypořádání pravidelně vypořádá nemocnice a obecní úřad pro dárcovství krve. China Business Daily reportér Li Lin.