Zprávy

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce

souhrn

Hualong.com v 21:20 12. června. Měděný hrnec, který vařil horký hrnec, je snadné rozbít? Naučím vás několik tipů. 1. Čištění: Po spotřebování by měl být včas vyčištěn. Nenechávejte zbytky jídla na dně nádoby, aby nedošlo k kyselinám a zásadám v jídle. 2. Otřete: Po vyčištění udržujte měděný horký hrnec

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-0

  Hualong. com v 21:20 12.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-1

   června. Měděný hrnec, který vařil horký hrnec, je snadné rozbít? Naučím vás několik tipů.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-2

   1. Čištění: Po spotřebování by měl být včas vyčištěn. Nenechávejte zbytky jídla na dně nádoby, aby nedošlo k kyselinám a zásadám v jídle.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-3

   2.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-4

   Otřete: Na základě čištění, aby se zachoval kovový lesk povrchu měděného horkého hrnce,V případě otisků prstů, mastné a špinavé vody použijte měkký hadřík navlhčený v zubním prášku nebo voňavém prášku a jemně je otřete včas. 3.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-5

   Skladování: Pokud ho delší dobu nepoužíváte, můžete horký hrnec otřít měkkým hadříkem, osušit a na povrch nanést tenkou vrstvu sójového oleje, arašídového oleje a jiného jedlého rostlinného oleje.

Tipy pro údržbu měděného horkého hrnce-6

Poté jej umístěte do krabice na dobře větraném místě. 4. Stmívání:Můžete použít měděný stírací prášek prodávaný v obchodech s chemikáliemi, abyste měď důkladně otřeli a poté ji použili. .