Auto

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China

souhrn

Odjíždějící z Xi'anu, výchozího bodu starověké Hedvábné stezky, zrychlil vysokorychlostní vlak G2017 ze 100 kilometrů za hodinu na 300 kilometrů za hodinu, prošel Lanzhou, Urumqi a Alashan Pass a řídil všechny cesta do Astany ... Během své návštěvy Kazachstánu navštívil prezident Si Ťin-pching čínský pavilon na zvláštní výstavě v Astaně,Vyzvěte prezidenta Nazarbajeva, aby vyzkoušel vysokorychlostní železniční simulaci

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-0

 Odjíždějící z Xi'anu, výchozího bodu starověké Hedvábné stezky, zrychlil vysokorychlostní vlak G2017 ze 100 kilometrů za hodinu na 300 kilometrů za hodinu, prošel Lanzhou, Urumqi a Alashan Pass a řídil všechny cesta do Astany . . .

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-1

  Během své návštěvy Kazachstánu navštívil prezident Si Ťin-pching čínský pavilon na zvláštní výstavě v Astaně,Pozvěte prezidenta Nazarbajeva, aby vyzkoušel vysokorychlostní železniční simulaci jízdy. V mimořádném časoprostorovém zážitku vytvořeném silou vědy a techniky lidé znovu pociťují kouzlo čínské vysokorychlostní železnice. Čínský národní pavilon s tématem „Future Energy, Green Silk Road“ představuje zelenou budoucnost stavby „Belt and Road“, která je působivá. V dnešním světě se definice mnoha věcí přepisuje.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-2

  Od reformy a otevření se značka „MADEINCHINA“ stala známým čínským symbolem s přílivem komodit a informací, které šíří svět.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-3

  Dnes, když se svět dívá na Čínu novými očima, se také obraz Made in China tiše mění. Není to tak dávno, co mladí lidé z 20 zemí podél „pásu a silnice“ ve svých srdcích hlasovali pro „čtyři nové čínské vynálezy“. Čínská vysokorychlostní železnice obsadila první místo v seznamu a stala se „čínskou specialitou“, kterou chtějí zahraniční mladí lidé vzít domů. Na mezinárodním trhu se objevily čínské značky jako Huawei, Xiaomi, Lenovo, Gree a DJI.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-4

 Zapojte se do soutěže s nákladově efektivními technologicky vyspělými produkty a získejte stále více „fanoušků“.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-5

  Ať už se jedná o zkušenosti spotřebitelů nebo zpravodajské zprávy, je stále jasnější, že takový trend doby: „Made in China“ vyryje na typový štítek klíčová slova jako vysoká kvalita, butik a inovace. Když si reportér BBC povzdechl:„Čína již není zemí, která může masově vyrábět pouze inovativní výrobky z jiných zemí. “ „Podporovat transformaci čínské výroby na čínskou tvorbu, transformaci čínské rychlosti na čínskou kvalitu a transformaci čínských produktů na čínské značky. " Od 18.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-6

  národního kongresu Komunistické strany Číny vedl generální tajemník Si Ťin-pching při mnoha příležitostech důležité diskuse o transformaci a modernizaci čínské výroby. z,Lidé mohou najít způsob, jak prorazit a zažít definici nové éry danou čínské výrobě.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-7

  Vyrobeno v Číně, inovace by měla být duší.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-8

  „Místo a podnik musí prolomit úzká místa ve vývoji a řešit hluboké rozpory a problémy.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-9

  Základní východisko spočívá v inovacích a klíčové v technologické síle. “ Moje země se stala největší zemí ve zpracovatelském průmyslu. Stále však přetrvává problém velké, ale ne silné a nízké přidané hodnoty, hlavní těžiště spočívá v nedostatečné inovační schopnosti a potřebě zlepšit technologický obsah. Vývoj doby stanovil novou základní linii přežití, do níž vstupují pouze inovátoři v podnicích, pouze inovátoři jsou silní a vyhrávají pouze inovátoři.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-10

  V posledních letech prudký vzestup čínských společností, jako je Huawei, spočívá v tom, že místo toho, aby připisoval velký význam výzkumu a vývoji,Dlouhodobá investice do velkého množství skutečných peněz na inovace úzce souvisí. Tváří v tvář nové kolo technologické a průmyslové revoluce jsou inovace duší národního pokroku a duší rozvoje podnikání. Podnikatel řekl: Inovace není o porážce oponentů, ale o soutěžení s zítřkem. Hluboce kultivovat půdu pro inovace, rozloučit se se starou cestou spoléhání se na nízkonákladovou konkurenci a dát základní bod rozvoje inovacím,Pouze díky tomu, že se podniky mohou stát skutečným pilířem inovací, může čínská výroba získat trh a vyhrát budoucnost.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-11

  Kvalita vyrobená v Číně by měla být naším životem. „Nejprve si vytvořte silné povědomí o kvalitě, proveďte opatření ke zlepšení kvality, zlepšete standardy kvality a posílejte celkové řízení kvality. “ Bez dobré kvality nemůže výrobní síla obstát.

Xin Zhiping: Xi Jinping předefinuje Made in China-12

  Z pohledu rozvojového právaKdyž hospodářský a sociální rozvoj dosáhne určité úrovně, bude transformace a modernizace ekonomiky a zvýšení spotřeby lidí nevyhnutelně vyžadovat aktualizaci kvality na národní strategii plánování a uspořádání. Za dva roky od zavedení „Made in China 2025“ jsme se chopili lana kvalitní konstrukce, všestranně upevnili základ kvality výrobků a dosáhli počátečních výsledků. Nedávno,Na internetu bylo vysíláno video s názvem „Výkon neprůstřelných panelů čínské výroby zcela nekoordinovaných se zápletkou“.

  I v očích náročnějších zahraničních spotřebitelů již kvalita čínských výrobků není tím, čím bývala. Při pohledu na „Made in China“ starýma očima je nevyhnutelné setkat se s rozpaky. Je však také třeba si jasně uvědomit, že vývojová cesta „Made in China“, která je založena na kvalitě, teprve začala.

 Je před námi dlouhá cesta. „Kvalita na prvním místě“ by se měla stát nejen společenským konsensem, ale také společenskou akcí, které se podniky a spotřebitelé všeobecně účastní.

  Čínská výroba, která věnuje pozornost kvalitě, protože zachází se životem, a kování světových značek v duchu řemeslného zpracování, může vyzařovat novou vitalitu a nadále přinášet světu nová překvapení.

  To je také důležité zaměření strukturálních reforem na straně nabídky. Vyrobeno v Číně by mělo být založeno na talentu. „Inovace je v zásadě motivována talentem.

  Kdo má prvotřídní inovativní talenty, bude mít výhody a dominanci technologických inovací. “ Mezinárodně je „Made in Germany“ neoddělitelná od skutečnosti, že má velké množství prvotřídně kvalifikovaných pracovníků a pokročilého odborného a technického vzdělání. Z reality naší země,Úzké místo omezující transformaci a modernizaci čínské výroby je nedostatek talentů. K vybudování silné výrobní země je nutné vyškolit a vychovat tým výrobních talentů s dostatečným počtem, rozumnou strukturou, vysokou kvalitou a plnou vitality, aby položili pevný základ talentů pro dosažení „tříkrokového“ strategického cíle výroby v Číně.

  Deset let stromů, sto let stromů. Ve srovnání s technologickým výzkumem a vývojem a inovací produktů vyžaduje tento proces více odhodlání a trpělivosti a vyžaduje také společné úsilí podnikatelské komunity, vzdělávací komunity a vládních oddělení. „Když uslyšíte čtyři slova čínské značky, na co myslíte jako první?“ Na fóru na Harvardské univerzitě ve Spojených státech položil hostitel publiku otázku. Student odpověděl:příležitost.

Za posledních 40 let reforem a otevírání se společnost Made in China začala vyrábět z „doplňku tři ku jedné“ a rozrostla se do „světové továrny“, která přináší výhody světu, což odráží éru čínské integrace a společného vývoje se světem. Z pohledu do budoucnosti je to pro Čínu nová příležitost transformovat se z velké výrobní země do silné výrobní země a stoupat nahoru v globálním hodnotovém řetězci. Pro svět je to nová příležitost. .