Sportovní

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů

souhrn

Ohňostroj koordinuje Úřad pro vnitřní záležitosti hongkongské vlády pro zvláštní administrativní oblasti a vyrábí jej společnost Gangxing Multimedia Production Co., Ltd. Mao Weicheng, generální ředitel společnosti Gangstar Multimedia Production Co., Ltd., uvedl, že tématem ohňostroje je „Návrat do vlasti o 20 let dopředu, vytvoření budoucnosti s novými stroji“. Trvalo 23 minut a 38 sekund. Celkem téměř 40 000 ohňostrojů bylo distribuováno pěti čluny.Do Hongkongu s nádherným ohňostrojem

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-0

  Podle Xinhua News Agency (Reporter Zhou Xueting) Na oslavu 20. výročí návratu Hongkongu uspořádá Hongkong 1. července v 20:00 ohňostroj. Přípravná organizace pro ohňostroj uspořádala 12.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-1

   konference tiskovou konferenci k představení charakteristik a inovací ohňostroje.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-2

   Ohňostroj koordinuje Úřad pro vnitřní záležitosti hongkongské vlády pro zvláštní administrativní oblasti a vyrábí jej společnost Gangxing Multimedia Production Co. , Ltd.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-3

  Mao Weicheng, generální ředitel společnosti Gangstar Multimedia Production Co. , Ltd.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-4

  , uvedl, že tématem ohňostroje je „Návrat do vlasti o 20 let dopředu, vytvoření budoucnosti s novými stroji“. Trvalo 23 minut a 38 sekund. Celkem téměř 40 000 ohňostrojů bylo distribuováno pěti čluny. Představte zvláštní administrativní oblast Hongkongu a vlast nádherným ohňostrojem.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-5

   Podle Mao Weichenga je největším rysem tohoto ohňostroje ohňostroj,„Stříbrné plátno“ ohňostroje o délce 1250 metrů a šířce 300 metrů je složeno z kouzelného lucerny a LED světel. „Obrazovka“ ohňostroje bude spojena s hudbou pro zobrazení textu nebo dynamických vzorů různých témat, takže ohňostroj bude více vyprávět. Je to také poprvé, co Hong Kong provedl ohňostroj v této inovativní podobě od návratu Hongkongu. Té noci mohli občané Hongkongu a turisté navštívit různá místa na ostrově Hong Kong a Kowloon.

V Hongkongu bude odpáleno téměř 40 000 ohňostrojů-6

Například Wan Chai, Causeway Bay, Central, Mid-levels, Hung Hom a další místa, kde můžete sledovat nádherný ohňostroj. .