Politický

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce

souhrn

Prodej domu bez dodání dveří a instalace ocelových desek. V roce 2015 podepsal exekutor Chen Moum smlouvu o koupi domu s vynuceným Zou Moumou. Poté, co Chen Moumou vyplatil všechny peníze a požádal o certifikát nemovitosti, Zou Moumou dům obsadil po dlouhou dobu a odmítl Nedoručeno. V dubnu tohoto roku požádala Chen XX o soud u Luohu o výkon a požádala Zou XX o doručení domu.Inspektor nemocnice přišel na místo zkontrolovat, Zou Mou

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-0

  Guangzhou Daily (všichni mediální reportéři Wang Na, korespondenti Huang Yuanxin a Li Gan) Vzhledem k tomu, že soud Luohu zahájil „bouřkovou operaci“ za účelem zatčení Lao Lai 22.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-1

   května, bylo do půl měsíce soudně zadrženo celkem 25 „Lao Lai“ a bylo dosaženo urovnání 12 případů. U subjektu bylo provedeno celkem 41 836 200 juanů.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-2

   Toto je nejnovější výsledek „Storm Operation“, který včera oznámil Luohu Court. Prodej domu bez dodání dveří a instalace ocelových desek.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-3

   V roce 2015 podepsal exekutor Chen Moum smlouvu o koupi domu s vynuceným Zou Moumou. Poté, co Chen Moumou vyplatil všechny peníze a požádal o certifikát nemovitosti, Zou Moumou dům obsadil po dlouhou dobu a odmítl Nedoručeno.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-4

   V dubnu tohoto roku požádala Chen XX o soud u Luohu o výkon a požádala Zou XX o doručení domu. Inspektor soudu prohlédl místo činu. Aby odolat popravě, přidal Zou ke dveřím domu ocelové desky, aniž by zanechal mezery. Dřevěné dveře uvnitř dveří byly také obaleny železným plechem a několik ocelových trubek upevněno za dřevěnými dveřmi, aby se dřevěné dveře nemohly otevřít.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-5

   Přijímací úředník doručil Zou Moumou oznámení, aby se ve stanovené lhůtě odstěhoval, a informoval ho o možných důsledcích jeho odmítnutí provést účinný rozsudek. Zou Moumou se obával, že bude odpovědný za to, že odmítl plnit právní odpovědnost za účinný rozsudek. Pod silným zastrašováním „operace Storm“ se neodvážil postavit proti výkonu soudu a sám se odstěhoval z domu. 6.

"Storm" srazí 25 lidí z "Laolai" za půl měsíce-6

června předal Luohu Court dům Chen XX. .