Informace

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti

souhrn

Hualong.com, 12. června, 21:20 (zvláštní zpravodaj Zhou Xiaoxue) Pokračujte v duchu Hedvábné stezky a spojte se a prozkoumejte společnou cestu rozvoje přátelství, obchodních a kulturních vztahů. Dnes (12) se koná komoditní výstava a investiční a obchodní veletrh zemí jižní Asie a jihovýchodní Asie (dále jen „Vyjednávání 2017

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-0

 Hualong. com, 12.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-1

  června, 21:20 (zvláštní zpravodaj Zhou Xiaoxue) Pokračujte v duchu Hedvábné stezky a spojte se a prozkoumejte společnou cestu rozvoje přátelství, obchodních a kulturních vztahů. Dnes (12) se koná komoditní výstava a investiční a obchodní veletrh zemí jižní Asie a jihovýchodní Asie (dále jen „2017 Business Conference "), která byla slavnostně otevřena v mezinárodním kongresovém a výstavním centru Kunming Dianchi, které potrvá do 18. Během výstavy se akce zúčastnilo více než 4 000 společností z domova i ze zahraničí a 6 společností z Chongqingu přineslo„ Made in Chongqing “ „Výrobky 12. Obchodní veletrh 2017 je sponzorován Čínskou komorou mezinárodního obchodu, SAARC obchodní a průmyslovou komorou, centrem China-ASEAN a sekretariátem jihočínského veletrhu Expo Kunming Fair.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-2

  S tématem „vytváření nových příležitostí a hledání nových společný vývoj ", úzce se zaměřuje na integraci a služby. Hlavním smyslem stavby„ One Road "je zaměřit se na výstavy produktů z jihoasijských a jihovýchodních asijských zemí a podporovat investiční a obchodní jednání mezi Čínou a jihoasijskými a Země jihovýchodní Asie.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-3

 Zavázáno prohlubovat politickou komunikaci, propojení zařízení, nerušený obchod, financování a mezilidské vazby mezi Čínou a jižní Asií, jihovýchodní Asií a dokonce i zeměmi a regiony světa a usilovat o podporu konzultací, společné výstavby a sdílení mezi zeměmi a regiony podél „pásu a silnice“. Podle příslušné osoby odpovědné za výkonný výbor obchodního veletrhu 2017 bude obchodní veletrh 2017 trvat 7 dní. Mezi nimi je ráno 12. června zahajovací ceremoniál, odpoledne 12.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-4

  je čas, aby se výstavy zúčastnili profesionální kupci, a bude přístupná veřejnosti od 13.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-5

  do 18. června. Na výstavě se zúčastnilo celkem více než 4 000 společností z 86 zemí a regionů z celého světa, včetně 33 zemí a regionů podél „pásu a silnice“, a zámořské společnosti představovaly 41,2%. Mezi nimi se výstavy zúčastnilo 8 zemí jižní Asie a 11 zemí jihovýchodní Asie.

Obchodní veletrh 2017 byl otevřen v Kunmingu, produktové skupině „Made in Chongqing“, aby hledal obchodní příležitosti-6

 Předmětnou zemí je Pákistán a hostitelskou zemí je Laos. Reportér se navíc dozvěděl, že během obchodního fóra pro rok 2017 bude Čína-jihoasijské obchodní fórum a čínská obchodní komora ASEAN nadále pořádat vyspělé a na růst orientované institucionální aktivity a přidá obchodní fórum Čína-jihovýchodní Asie a oceánské série činnosti, jako je Fórum summitu o ochraně a využití biologických zdrojů. Tato řada konferenčních aktivit vybuduje mezinárodní dialog a platformu pro výměnu kolem klíčových oblastí výstavby „pásu a silnic“ a dále podpoří realizaci vzájemných konzultací, společné výstavby a sdílení všemi stranami. Společnosti Chongqing 6 hledají obchodní příležitosti k rozšíření trhu.

  Tato výstava má silnou sestavu, otevírá 17 výstavních hal, zřizuje 8 000 standardních stánků a pokrývá celkovou plochu přibližně 170 000 metrů čtverečních. Nastavení místa konání zahrnuje zahajovací ceremoniální sál, pavilon jižní Asie, pavilon jižní Asie a zámoří, pavilon ASEAN, pavilon cestovního ruchu, pavilon pro zdraví a mořské biofarmaceutické výrobky, pavilon výroby, pavilon mezinárodní kapacitní spolupráce, pavilon mezinárodního sesterského města, pavilon Tchaj-wan, domácí pavilon, plošina Doporučený pavilon zemědělství, mechanický a elektrický pavilon, kamenný umělecký a komplexní pavilon, pavilon Expo dřevařské kultury a další tematické pavilony a tematické zeměČestný host národní výstavní plochy. Výrobky z Chongqingu se setkaly s občany v hale 12.

  Ve výstavní hale 12 se na veletrhu 2017 zúčastnilo celkem 6 společností z Chongqingu, které zahrnovaly speciální zemědělské a vedlejší produkty, technologický průmysl a organizované skupiny, aby našly obchodní příležitosti k otevření trhu.

  Společnost Chongqing Muge Food Co. , Ltd. přinesla vlastní vařený horký hrnec vyvinutý společností, aby přilákala mnoho kupujících, aby se zastavili a ochutnali,Zeptejte se na cenu. „Zabere to jen šálek studené vody a od ohřevu po jídlo trvá jen 10 minut.

 “ Podle příslušné osoby odpovědné za společnost Chongqing Muge Food Co. , Ltd.

  existuje trh 100 miliard RMB pro pohodlné horké hrnec v Číně. Společnost zjistila, že Laos, Myanmar, země jihovýchodní Asie, jako je Thajsko, mají také velký zájem o horký hrnec Chongqing.

  Společnost doufá, že využije platformu obchodního veletrhu 2017,Najděte si partnera na propagaci horkého hrnce s možností vlastního vaření v zemích jihovýchodní Asie a dokonce i ve světě. Kromě toho mají hluboce zpracované produkty citronový čaj, citronový prášek a citronový éterický olej z citronového čaje Chongqing Meiheng Citrus Planting Cooperative, citronový prášek, citronový éterický olej atd. Všechny své vlastnosti. „Spolupracovali jsme s Citrus Research Institute Čínské akademie zemědělských věd,Kolem Solitaire Honey Pomelo bylo vyvinuto osm produktů, které pokrývají potraviny, předměty denní potřeby a další kategorie a budou i v budoucnu pokračovat v budování hlubokého řetězce zpracovatelského průmyslu.

  „Příslušná osoba odpovědná za Chongqing Meiheng Pomelo Planting Cooperative uvedla, že společnost jedná s několika jihoasijskými a jihovýchodní asijskými zeměmi.

  Tyto země se více zajímají o pomelo na kostičky a pomelo omáčku společnosti. Společnost doufá, že prostřednictvím obchodního veletrhu v roce 2017 otevře trhy v jižní Asii a jihovýchodní Asii, aby mohl být grapefruit Chongqing prodáván po celém světě.

.