Automatický

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5

souhrn

Od začátku letošního roku obdržela Rada spotřebitelů v Shenzhenu mnoho stížností na Audi Q5 a všichni majitelé automobilů oznámili, že vůz silně páchne. Na konci května shromáždila Rada spotřebitelů v Shenzhenu od společnosti Audi Q5 od společnosti 2015 za „nepříjemné problémy“. K 8. červnu poskytlo 70 majitelů automobilů příslušné informace, přičemž všechny uváděly, že vůz vážně páchl.Udržovat Audi

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-0

  Guangzhou Daily (reportér všech médií Ruan Yuanyuan, korespondent Hu Rong) Rada spotřebitelů v Shenzhenu včera médiím sdělila, že kvůli silnému zápachu v automobilu Audi Q5 si mnoho spotřebitelů stěžovalo. Rada spotřebitelů v Shenzhenu informovala média v červnu 8. FAW-Volkswagen Co. , Ltd.

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-1

   (dále jen „FAW-Volkswagen“) formálně vydala vyšetřovací dopis a požádala FAW-Volkswagen o odpověď do 10 pracovních dnů (tj. Do 22. června). A bude provádět další kontrolní činnosti podle situace odpovědi na dopis.

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-2

   Od začátku letošního roku obdržela Rada spotřebitelů v Shenzhenu mnoho stížností na Audi Q5 a všichni majitelé automobilů oznámili, že vůz silně páchne. Na konci května shromáždila Rada spotřebitelů v Shenzhenu od společnosti 2015 vzduchové „problematické problémy“ automobilu Audi Q5.

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-3

   Od 8. června70 majitelů automobilů poskytlo příslušné informace a všichni uvedli, že zápach v autě je vážný.

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-4

   Za účelem ochrany legitimních práv a zájmů spotřebitelů Audi Q5 a zachování sociální harmonie a stability vydala Rada spotřebitelů v Shenzhenu dne 8. června formálně vyšetřovací dopis společnosti FAW-Volkswagen Co. , Ltd. , v níž byly zkoumány tyto tři otázky: 1.

70 majitelů automobilů si stěžovalo na vůni automobilu Audi Q5-5

   Aktuálně FAW-Volkswagen Kolik jednotek Audi Q5 (výrobní období od září 2013 do března 2016) bylo nahrazeno zvukově izolační bavlnou;2. Zda zdroj zvláštního zápachu pochází ze zvukového izolačního materiálu ve vozidle; 3.

Pro majitele Audi Q5, kteří navrhují vyměnit zvukovou izolaci za bavlnu, poskytuje FAW-Volkswagen bezplatnou výměnu. .