Technologie

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů

souhrn

Za zmínku stojí, že letos bude škola i nadále nabízet stipendia pro nováčky.Kandidáti s vysokým skóre mohou získat stipendium až do výše 40 000 juanů, pokud se ucházejí o školu jako o první volbu. Rozumí se, že v březnu letošního roku byla první čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací instituce v Dongguanu a šestá čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací instituce v provincii Kuang-tung schválena ministerstvem školství Lidové republiky

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-0

  Guangzhou Daily News (reportér pro všechny média Chen Chen) Včera se reportér z Dongguan University of Technology dozvěděl, že byl zveřejněn plán zápisu školy na rok 2017.

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-1

   V letošním roce existuje 41 profesionálních programů, do kterých je zapsáno 5 200 studentů, z toho je celkový počet studentů zapsaných do jedním z hlavních je 1 870 včetně provincie.

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-2

   Plánovaný zápis 1626 studentů (včetně zápisu 300 studentů ze Společné školy Francouzského národního polytechnického institutu Dongguan University of Technology),Z oblasti mimo provincii bylo přijato 244 lidí.

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-3

   Za zmínku stojí, že letos bude škola i nadále nabízet stipendia pro nováčky. Kandidáti s vysokým skóre mohou získat stipendium až do výše 40 000 juanů, pokud se ucházejí o školu jako o první volbu. Rozumí se, že v březnu letošního roku byla první čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací instituce v Dongguanu a šestá čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací instituce v provincii Guangdong schválena ministerstvem školství Čínské lidové republiky Dongguan Polytechnic University„Union College“) plánuje poprvé zapsat 300 studentů. Jedná se o veřejně spravovanou střední školu Dongguan University of Technology.

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-4

   Union College bude letos přijímat pouze studenty v provincii Guangdong. Má tři hlavní obory: komunikační inženýrství, softwarové inženýrství a mechanický design a výroba a její automatizace. Je to první várka vysokoškoláků a školné je 32 000 juanů na studenta za akademický rok.

Kandidáti s vysokým skóre mají možnost získat stipendium ve výši 40 000 juanů-5

   Výuka malé třídy na vysoké škole,Hlavní obory a hlavní základní kurzy se vyučují v angličtině. Více než třetinu kurzů na vysoké škole vyučují učitelé z Francouzského národního technologického institutu. Univerzita může studovat v Číně čtyři roky. Po absolvování vzdělávacího programu a složení obhajoby diplomové práce můžete získat bakalářský titul na dvou univerzitách v Číně a ve Francii.

   Podle osoby odpovědné za společnou školu jako čínsko-zahraniční kooperativní vzdělávací instituceVysoká škola poskytuje studentům dostatečné výměnné pobyty v zahraničí a 100% studentů má 6-12 měsíců zahraničních výměnných studijních pobytů nebo stáží. Studenti jdou na Francouzský národní technologický institut studovat na vysokoškolské úrovni, aniž by platili další školné.

   V letošním roce bude škola pokračovat v zřizování stipendií pro nováčky.

   Podle osoby odpovědné za přijímací kancelář školyVšichni nováčci z první dobrovolnické skupiny, kteří se nahlásili na Dongguan Institute of Technology, jsou přijati a zaregistrováni normálně, pokud celkové skóre překročí první várku vstupních linek o více než 30 bodů (z toho 30 bodů), bude každému studentovi uděleno 40 000 juan za 4 roky. 10 000 juanů ročně. Pokud jde o nováčky zahraničních svobodných umění a věd, kteří jsou přijati na Dongguan University of Technology jako svou první volbu a jsou normálně registrováni,Pokud je celkové skóre na první várce vstupních linek provincie (město, okres), seřazené podle celkového skóre, bude vybrán 1 nováček s nejvyšším skóre a každému studentovi v paušální částka.

Výše uvedená ocenění nezahrnují nábor dobrovolných kandidátů. .