Vzdělání

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend

souhrn

Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Jing Nan) Prudký pokles mezinárodních cen ropy minulý týden nebránil zahájení futures na novou ropu v Číně: Podle oznámení Šanghajského mezinárodního energetického centra, které začíná tento víkend, - bude se konat soupis domácích futures na ropu. “První cvičení výrobního systému s využitím skutečných údajů o členech a zákaznících z Energetického centra,Den před a den před kotací futures na ropu

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-0

 Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Jing Nan) Prudký pokles mezinárodních cen ropy minulý týden nebránil zahájení futures na novou ropu v Číně: Podle oznámení Šanghajského mezinárodního energetického centra, které začíná tento víkend, - bude se konat soupis domácích futures na ropu. “První cvičení výrobního systému s využitím skutečných údajů o členech a zákaznících z Energetického centra,Byly nacvičeny obchodní scénáře futures na ropu den před a v den kotování. 138 futures společností vyzkoušelo 12 bank označených jako depozitář Šanghajské mezinárodní energetické centrum a Šanghajská burza futures, která platformu spustila, plánovaly od 17. do 18.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-1

  června uspořádat čtyři cvičení na celém tržním systému před zařazením domácích futures na ropu.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-2

  Neděle 24. - 25. června,1.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-3

  - 2.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-4

  července, 8.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-5

  - 9. července. Šanghajská futures burza oznámila, že 138 energetických společností se stalo členy Energetického centra. První várka oznámila seznam 92 členských jednotek a druhá várka 46, včetně Guotai Junan Futures, Galaxy Futures a Hongye Futures.

Futures na surovou ropu první zkouška tento víkend-6

  Rovněž byl zveřejněn seznam určených depozitních bank zabývajících se depozitářskou činností tuzemských zákazníků futures na ropu. Konkrétně jde o průmyslovou a komerční banku v Číně, banku komunikací, stavební banku, banku v Číně, zemědělskou banku, rozvojovou banku Shanghai Pudong, průmyslovou banku, banku China Everbright Bank, banku China Merchants Bank, banku CITIC Bank v Číně, banku China Minsheng Bank a Ping banka. Dvě futures platformy v Shenzhenu uvedly, že existuje mnohem více příprav na zahájení futures na ropu než dříve na sójovou moučku,Přípravky pro výrobky z cukru. Některé agentury předpovídají, že podle současné rychlosti vývoje je seznam futures na ropu ve druhé polovině roku 2017 jistý a může být spuštěn již v srpnu.

  Reportér Guangzhou Daily v rozhovoru zjistil, že ve srovnání s opatrným přístupem makléřských platforem jsou institucionální a retailoví investoři aktivnější při zahájení futures na ropu. Investoři: Existuje touha kupovat dna a dělat více. Mnoho retailových investorů věří, že surová ropa, stejně jako zlato, je investiční produkt s největšími mezinárodními atributy na trhu a finančními vlastnostmi. Má výhody poctivosti, vysoké účinnosti a rychlé volatilita v obchodování a je také výnosnější.

  Příležitosti.

  V předchozích třech letech byly na mnoha domácích platformách provozovány produkty papírové ropy a spotové ropy T + D. I když na chvíli existovaly investiční spory, také to investory seznámilo s investičními produkty ropy.

  Pan Chen, maloobchodník s velkými komoditními investicemi v okrese Tianhe, věří: "Mezinárodní ceny ropy klesly zpět na minimum kolem 47 $ za barel. Pokud budou ceny ropy otevřeny pro obchodování na nízké úrovni, bude na trhu spousta vyhlídkové příležitosti. “Nízké výkyvy mezinárodních cen ropy pro profesionály jsou příležitostmi a riziky navzdory maloobchodním investicím Nadšení je vysoké,Odborníci stále varují před riziky. Především výhled na mezinárodní ceny ropy není tak optimistický, jak si všichni myslí: nejnovějším poklesem bylo to, že schůzka OPEC o snížení produkce proběhla bez nových nápadů.

  To, zda některé rozvíjející se země produkující ropu mohou přísně realizovat snížení produkce, stále není známo.

  V průběhu celého roku 2016 až do současnosti mezinárodní ceny ropy oscilovaly čtyřikrát mezi 40 a 53 USD za barel. Neprolomení efektivně dokazuje, že „býci“ na trhu jsou stále slabí. Ve srovnání se zlatem je frekvence a amplituda fluktuací ropných produktů neodmyslitelně velká a výsledná systémová rizika jsou relativně vysoká. Například v roce 2017 byla amplituda zlata většinou do 10%.

  I když prudce vzrostlo, jeho kumulativní nárůst nepřesáhl 15%, zatímco ropa kolísala na každém kroku o více než 15%. Může oscilovat 2 až 3krát za měsíc.

  Futures na ropu, stejně jako jiné futures produkty, budou mít také funkci 5 ~ 10násobného zvětšení. Pak, pokud dojde během týdne k fluktuaci více než 10%, může ztráta účetní knihy investora dosáhnout 50% ~ 100%.

znamená Pozice byla zlikvidována. Z tohoto důvodu by investoři měli při účasti na investicích do futures na ropu používat více než zlato,Investujte do stříbrných futures s opatrnějším přístupem. .