Politický

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem

souhrn

Zasvěcení z oboru zpochybnili údaje z května kvůli pokladně z důvodu „Zápasu!“ S podporou „táty“ dosáhla pokladna v květnu 3,883 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 21%. Film prolomil hranici 1,2 miliardy juanů u pokladny 10. června poté, co byl uveden na více než měsíc, a v současné době je na čtvrtém místě v seznamu pokladen 2017. Pokladna „Festivalu dračích lodí“, který byl zahájen v červnu, však za tři dny obdržela 753 milionů juanů.Vyplenit

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Lin Lin) V květnu se filmový trh meziročně zvýšil přibližně o 21%. Festival dračích lodí, který byl zahájen v červnu, však neměl dobrý výkon. První pokles za 5 let způsobil aby se trh cítil znepokojen. Minulý pátek však byla pokladna „The New Mummy“ vydána první den za zhruba 119 milionů juanů, s celkovou pokladnou 353 milionů juanů za tři dny.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-1

   Očekává se, že průmysl zvýší pokladní růst v červnu. Zasvěcení z oboru zpochybnili údaje z května kvůli pokladně z důvodu „Zápasu!“ S podporou „táty“ dosáhla pokladna v květnu 3,883 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 21%. Film prolomil hranici 1,2 miliardy juanů u pokladny 10.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-2

   června poté, co byl uveden na více než měsíc, a v současné době je na čtvrtém místě v seznamu pokladen 2017. Pokladna „Festivalu dračích lodí“, který byl zahájen v červnu, však za tři dny obdržela 753 milionů juanů.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-3

  S výjimkou poplatků za služby elektronického obchodování je to pokles o zhruba 17% oproti loňskému 845 milionu výkonů, což je první pokles pokladny „Festivalu dračích lodí“ za posledních pět let. Pokladna „Nové mumie“ však byla za tři dny 353 milionů juanů.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-4

   Zasvěcenci zpochybnili májová pokladna. He Wei, osoba ve filmovém průmyslu, je přesvědčen, že míra růstu trhu v květnu byla meziročně kolem 21%, což vypadá optimisticky. Soudě podle meziroční pokladny téměř 30 starých divadel se však pokles pohyboval od 10% do 30%: „Meziroční nárůst trhu v prvním čtvrtletí nebyl tak dobrý jako v roce Květen a meziroční pokles divadel nebyl tak velký.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-5

   Je obtížné květnu porozumět. Proč dochází k tak velkému nárůstu trhu. “Domnívá se, že to může být způsobeno vynikajícím výkonem pokladny některé regiony a města nebo divadla. Někteří lidé v tomto odvětví věří, že nelze vyloučit rozsáhlé zaplavení pokladny.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-6

   Někteří zasvěcenci se však domnívají, že změna názvu Wandy je zjevným signálem, což dokazuje, že „ambice“ průmyslového giganta pro rozvoj celého průmyslového řetězce již má základ pro rychlý vývoj.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-7

   „Celý průmyslový řetězec“ je na čínském filmovém trhu nezastavitelným trendem. Wei to analyzoval,Kina Wanda Cinema, Dadi Cinema atd.

„Integrace produkce, produkce a projekce“ ve filmovém průmyslu je nevyhnutelným trendem-8

   Se již dlouho vyvíjely proti proudu a také začaly zavádět divadla přední společnosti. Například Huayi má téměř 20 divadel a Bona také rychle zakládá divadla. Wei věří, že vznik ziskové výhody celého průmyslového řetězce není jen superpozicí zisků každého článku, ale také účinkem „1 + 1 + 1> 3“. Podle názoru He WeihoV současné době by nejlepší příležitost pro toto odvětví měla být stále na předním místě.

   PricewaterhouseCoopers nedávno předpověděl, že v příštích pěti letech dosáhne složený růst čínských příjmů z filmových pokladen 11,5%, z 6,2 miliard USD v roce 2016 na 10,7 miliard USD v roce 2021, a příjmy z filmové reklamy vzrostou z 587 milionů USD v roce 2016 Na 939 milionů amerických dolarů v roce 2021.

Předpokládá se, že složený růst čínských příjmů z filmových pokladen dosáhne v příštích pěti letech 11. 5%, z 6,2 miliard USD v roce 2016 na 10,7 miliard USD v roce 2021. Výnosy z filmové reklamy vzrostou z 587 milionů USD v roce 2016 na 939 milionů USD v roce 2021. .