Průmysl

Guangzhou Bus: Autobusy se bezproblémově spojí a přenesou

souhrn

Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Liu Ranran, korespondent Chen Xudong, Gao Song) Od dnešního dne může Guangzhou přejít do režimu „tajfun a déšť“. Reportér se od společnosti FAW Bus Company dozvěděl, že oddělení městské dopravy zorganizovalo společnosti veřejné dopravy, aby plánovaly dopředu a připravovaly havarijní plány, aby zajistily, že pohotovostní vozidla a naváděcí personál budou včas na místě a bezproblémově se spojí a přenesou během období koncentrovaných srážek.Současně posílit řidiče k jízdě v deštivých dnech

Guangzhou Bus: Autobusy se bezproblémově spojí a přenesou

Guangzhou Bus: Autobusy se bezproblémově spojí a přenesou-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Liu Ranran, korespondent Chen Xudong, Gao Song) Od dnešního dne může Guangzhou přejít do režimu „tajfun a déšť“. Reportér se od společnosti FAW Bus Company dozvěděl, že oddělení městské dopravy zorganizovalo společnosti veřejné dopravy, aby plánovaly dopředu a připravovaly havarijní plány, aby zajistily, že pohotovostní vozidla a naváděcí personál budou včas na místě a bezproblémově se spojí a přenesou během období koncentrovaných srážek. Současně posiluje školení řidičů o bezpečnosti jízdy v deštivém počasí, využívá inteligentní terminály GPS k připomenutí bezpečnosti během provozu a usiluje o snížení nepříznivého dopadu bouří a dešťů na cesty občanů. Koncentrované bouřky mohou způsobit záplavy silnic a padající stromy.

Guangzhou Bus: Autobusy se bezproblémově spojí a přenesou-1

   Aby se zabránilo odříznutí autobusových linek a překážkám cestování občanů, FAW odhalila, že to bude organizovat v rámci organizace městského dopravního oddělení.

Guangzhou Bus: Autobusy se bezproblémově spojí a přenesou-2

Prostřednictvím dispečinku věnujte zvláštní pozornost akumulaci vody na silnicích města a dopravní situaci na tratích, včas sledujte situaci při řešení havarijních situací, zajistěte bezproblémové připojení a přepravu vozidel záchranné služby; sto páteřních linií a řídících pracovníků, kteří se kdykoli ponoří do zaplavovacích míst ve městě, pomáhat při usnadňování podmínek na silnicích a toku cestujících, zajišťovat bezpečný vstup a výstup veřejných autobusů a hladký nástup a výstup cestujících,Zajistěte bezpečnou přepravu cestujících. Na rozdíl od minulosti, v letošním tajfunu a období dešťů, Guangzhouské společnosti veřejné dopravy také speciálně používaly systémy inteligentních terminálů GPS, aby odvedly dobrou práci a připomínaly kapitánům autobusů bezpečnost a provozní stav tratí během provozního procesu, čímž zvyšovaly povědomí kapitána o bezpečnosti a ochrana cestujících v deštivých dnech Bezpečné cestování je zaručeno. .