Ekonomika

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě

souhrn

Mezitím policisté a policisté navštívili vojenskou čestnou místnost, centrum kulturní a sportovní činnosti, cvičiště atd. A podrobně se seznámili se základními podmínkami zařízení pobřežní obrany, výkonem zbraní, policejním vybavením atd. vojenské techniky a vzdělání je vedou k tomu, aby se od raného věku snažili stát se talenty a stát se lidmi, kteří jsou pro matku a lidi v budoucnu nejpotřebnější.Bing otec a policejní švagrová, policejní dítě

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-0

  Guangzhou Daily (reportér všech médií Pan Bin, korespondent Xiao Ting a Zhuang Xinyuan) Včera zahájila policejní stanice na hranicích s vodou v Modaomen v oddělení pohraniční obrany Zhongshan aktivitu rodičů a dětí s tématem „Můj hraniční otec“.

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-1

   Zažijte život v armáda, rozumět vojenské práci otce starého vojáka a hrát společně interaktivní hry,Strávte předem zvláštní Den otců.

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-2

   Mezitím policisté a policisté navštívili vojenskou čestnou místnost, centrum kulturní a sportovní činnosti, cvičiště atd. A podrobně se seznámili se základními podmínkami zařízení pobřežní obrany, výkonem zbraní, policejním vybavením atd.

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-3

   vojenské techniky, vzdělávání a poradenství od útlého věku,Tvrdě pracujte na tom, abyste se stali talentem a stali se v budoucnu člověkem, který je pro matku a lidi nejpotřebnější.

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-4

   Otec Bing a švagrové a policejní děti se znovu setkaly v policejním táboře, aby hrály interaktivní hry, vyráběly ruční práce, ovocné saláty, vyráběly knedlíky atd.

Policisté vstoupili do policejního tábora a zažili život v armádě-5

, Což prohloubilo pocit identifikace policejních dětí s prací vojáků, podporoval vztah rodičů a dětí a také umožnil důstojníkům a rodinám vojáků. Mít více porozumění a podpory pro práci veřejné bezpečnosti na hraniční obraněDále stimulovalo nadšení a nadšení důstojníků a vojáků zakořenit v obraně hranic a přispívat do země. .