Kultura

Jak obnovit rozdvojený štětec

souhrn

Hualong.com v 21:20 12. června, co mám dělat, když se vidlička na psaní vidlice? hodil? Vejce mohou kartáč snadno obnovit. Kartáč trvá příliš dlouho a lze jej snadno rozdělit vpředu. Tento druh rozděleného štětce již nelze použít pro psaní a kreslení. Existuje tedy nějaký způsob, jak rozdělený štětec obnovit a ušetřit peníze?Jen syrové vejce

Jak obnovit rozdvojený štětec

Jak obnovit rozdvojený štětec-0

  Hualong. com v 21:20 12. června, co mám dělat, když se vidlička na psaní vidlice? hodil? Vejce mohou kartáč snadno obnovit.

Jak obnovit rozdvojený štětec-1

   Kartáč trvá příliš dlouho a lze jej snadno rozdělit vpředu. Tento druh rozděleného štětce již nelze použít pro psaní a kreslení. Existuje tedy nějaký způsob, jak rozdělený štětec obnovit a ušetřit peníze?Syrové vejce může snadno obnovit štětec, vše, co potřebujeme, je malý vaječný bílek, který zůstal ve skořápce.

Jak obnovit rozdvojený štětec-2

   Metoda Vyčistěte rozvětvený kartáč, vložte jej do vaječného bílku, namočte jej do vaječného bílku, poté jej kartáčujte po chloupcích a umístěte na chladném místě, aby přirozeně vyschl. Takto po 10 minutách získáte nový jako nový. Psací štětec,Až příště použijete tento štětec, stejně jako nové pero, namočte jej znovu, ale dávejte pozor na kořeny tohoto štětce, aby nenasákly, jinak se počet větví štětce zvýší, takže rozdělení bude obnoveno. větvový kartáč je nejen jednoduchý a efektivní, ale lze touto metodou obnovit různé typy, velikosti a specifikace kartáčů.

Jak obnovit rozdvojený štětec-3

S tímto pučem lze obnovit nejen štětce, ale také štětce na oční stíny a štětce na lesk na rty, pokud jsou rozděleny. .