Zábava

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů

souhrn

Novinky z našich novin (hlavní reportér Zhang Yizhu) Bez jakéhokoli zajištění mohou technologické společnosti získat bankovní půjčky pouze na základě znalostí, hodnoty a úvěru. 12. června se reportér z Městské komise pro vědu a technologii dozvěděl, že pilotní reforma úvěrů na půjčky se znalostní hodnotou pro podniky vědy a techniky zahájená naším městem se blíží „úplňku“ a první várka tří podniků Čchung-čching získala 1,2 milionu juanů v bankovních půjčkách.Celkem 3,6 milionu juanů

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-0

  Novinky z našich novin (hlavní reportér Zhang Yizhu) Bez jakéhokoli zajištění mohou technologické společnosti získat bankovní půjčky pouze na základě znalostí, hodnoty a úvěru.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-1

   12. června se reportér z Městské komise pro vědu a technologii dozvěděl, že pilotní reforma úvěrů na půjčky se znalostní hodnotou pro podniky vědy a techniky zahájená naším městem se blíží „úplňku“ a první várka tří podniků Čchung-čching získala 1,2 milionu juanů v bankovních půjčkách. Celkem 3,6 milionu juanů.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-2

   Podle zpráv mají technologicky založené podniky vlastnosti lehkých aktiv a těžkých inovací. Klíčový tradiční systém hodnocení úvěrové hodnoty založený na těžkých aktivech a finančních ukazatelích ztěžuje těmto podnikům půjčky od bank. Dne 15.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-3

   května se naše město ujalo vedení při zahájení pilotní reformy úvěrů na půjčky se znalostní hodnotou pro podniky vědy a technologie v high-tech zóně Chongqing. Prostřednictvím zavedení systému hodnocení kreditů se znalostní hodnotou se k hodnocení vědeckých a technologických podniků za účelem získávání ratingů a doporučených úvěrových linií používá pět indikátorů práv duševního vlastnictví, investic do výzkumu a vývoje, vědeckých a technologických talentů, inovativních produktů a inovativních podniků. Banka poté poskytuje půjčky technologicky založeným podnikům na základě doporučeného úvěrového limitu.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-4

   Vláda zároveň zřídila záruku úvěru se znalostní hodnotou a fond pro kompenzaci rizik se stupnicí 300 milionů juanů. Snižte riziko nesplácené půjčky banky. Toto je první v zemi.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-5

   Chongqing Phaeton Optoelectronics Co.

První várka 3 podniků Čchung-čching získala bankovní půjčku 3,6 milionu juanů-6

  , Ltd. je technologicky vyspělý podnik zabývající se návrhem, vývojem, výrobou a prodejem zeleného LED osvětlení a solárních fotovoltaických systémů.

   Vyvíjí výzkum a vývoj v souvisejících oborech a dosud získal více než 100 patentů povolení. „Jako společnost zaměřená na aktivaJe pro nás obtížné získat od banky půjčku. Předchozí půjčku ve výši 2 milionů juanů od banky získali akcionáři pomocí hypotečního úvěru. Su Lifang, náměstek generálního ředitele společnosti Phaeton Optoelectronics, uvedl, že reforma jim umožňuje využívat úvěr se znalostní hodnotou k získání půjček bez jakéhokoli zajištění, což značně zmírňuje finanční potíže podniků.

   Banka navíc rychle půjčuje. 1. června podali žádost o půjčku a související materiály do Chongqing Rural Commercial Bank. 9.

   června byla zavedena bankovní půjčka ve výši 1,2 milionu juanů. Příslušná osoba odpovědná za městskou komisi pro vědu a technologii uvedla, že v současné době je pilotní reforma úvěrů na půjčky se znalostní hodnotou pro podniky vědy a techniky zahájena jako první v high-tech zóně Chongqing. Dalším krokem bude rozšíření rozsah pilotního projektu v Národní nezávislé zóně demonstrace inovací a Národní zóně špičkových technologií.

Prostřednictvím této reformy bude do konce letošního roku vynaloženo úsilí na to, aby úvěrové půjčky na vědění a technologie v našem městě dosáhly 1 miliardy juanů. .