Počítač

Miluji Qianjiang tento domov

souhrn

12. června mrholilo ve městě Qianjiang Luoshui v hlubinách hory Wuling. Fotograf a hlavní reportér Wuling Metropolis Daily, Yang Min, fotografuje pěstitele vinařství, kteří sbírají listy moruše. 55letý Yang Min pochází z Lichuan v Hubei. Fotografování měl rád od dětství, ale v té době byl příliš chudý a nemohl mít dostatek jídla. Jak mohl mít svůj vlastní fotoaparát. Po absolvování střední školyYang Minduo

Miluji Qianjiang tento domov

Miluji Qianjiang tento domov-0

  12.

Miluji Qianjiang tento domov-1

   června mrholilo ve městě Qianjiang Luoshui v hlubinách hory Wuling. Fotograf a hlavní reportér Wuling Metropolis Daily, Yang Min, fotografuje pěstitele vinařství, kteří sbírají listy moruše.

Miluji Qianjiang tento domov-2

   55letý Yang Min pochází z Lichuan v Hubei. Fotografování měl rád od dětství, ale v té době byl příliš chudý a nemohl mít dostatek jídla. Jak mohl mít svůj vlastní fotoaparát. Po absolvování střední školyMnoho rukopisů Yang Min bylo přijato sdělovacími prostředky a později byl vyslán do vesnice za propagandistickou prací, kde pracoval více než deset let.

Miluji Qianjiang tento domov-3

   Před třinácti lety se Yang Min stal členem Wuling Metropolis Daily a poté jednoduše přestěhoval svoji rodinu do Qianjiangu: „Do Qianjiangu jsem se hluboce zamiloval.

Miluji Qianjiang tento domov-4

   To je nejen můj domov, ale také bohatá ruda mé fotografie. „Kultury Tujia a Miao,Qianjiang je prostoupen silnými etnickými zvyky ve všech aspektech, jako je architektura, oblékání, svatby a pohřby. Tujia tanec rukou, lidová píseň, tanec měděného zvonu, lidové písně Miao, lusheng, tanec na dřevěný buben, Xiaonanhai obklopené zelenými kopci, krásné údolí řeky Apeng, majestátní hora Wuling Mountain s podivnými vrcholy a skalami, lesní park Yangtoushan, primitivní les Dabanying a Bamian Mountain,Barevné přírodní zdroje cestovního ruchu, jako je Qilin Gai a hora Shizhong, jsou závratné a přetrvávající .

Miluji Qianjiang tento domov-5

  . .

   Často jde o díla pod objektivem Yang Min.

   V posledních letech se ekonomické a sociální aspekty Qianjiangu hodně změnily a Yang Min je svědkem i svědkem.

   Bouda pro dobytek velkých domácností chovu dobytka, lesy moruše chovatelů bource morušového, mladé společnosti elektronického obchodování vracející se do svých domovských městJe nepostradatelný v místě obnovy starověkého města Zhuoshui. Za posledních pět let Yang Min každoročně publikoval více než 200 fotografií v centrálních, provinčních a ministerských novinách a byl Chongqing Daily po mnoho let hodnocen jako jeden z deseti nejlepších zvláštních korespondentů.

Tentokrát se aktivně zúčastní fotografické aktivity „I Love Chongqing · A Wonderful Day“ a očekává, že jeho objektiv vypráví vzrušující příběh Qianjiang. .