Průmysl

Více než 80 lidí z 29 provinčních právnických médií získává zkušenosti a postupy na místní úrovni

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér Zhou Song) 12. června se konalo každoroční setkání mediálního prezidenta (šéfredaktora) celostátního provinčního právního státu o „Top of the Three Gorges“ a „Innovation Social Governance · Chongqing Trip“ událost byla zahájena v Chongqing. Více než 80 prezidentů (šéfredaktor) a reportérů z 29 provinčních médií založených na zákonech a ústředních zpravodajských médií v Čchung-čching se sešlo v Šan-čcheng, aby podali zprávu o inovaci v Čchung-čching

Více než 80 lidí z 29 provinčních právnických médií získává zkušenosti a postupy na místní úrovni

Více než 80 lidí z 29 provinčních právnických médií získává zkušenosti a postupy na místní úrovni-0

  Zprávy z našich novin (reportér Zhou Song) 12. června se konalo každoroční setkání mediálního prezidenta (šéfredaktora) celostátního provinčního právního státu o „Top of the Three Gorges“ a „Innovation Social Governance · Chongqing Trip“ událost byla zahájena v Chongqing. Více než 80 prezidentů (redaktorů) a reportérů z 29 právnických médií na provinční úrovni a centrálních zpravodajských médií umístěných v Čchung-čching se sešlo v Šan-čcheng, aby podali zprávu o zkušenostech a praktikách inovativního sociálního řízení v Čchung-čchingu. Akce byla vedena odborem propagandy Městského výboru strany a Výborem pro politické a právní záležitosti výboru městské strany, sponzorovaným Celočínskou asociací pro právní zprávy a Chongqing Daily News Group, a uskutečnila ji právní noviny Chongqing.

Více než 80 lidí z 29 provinčních právnických médií získává zkušenosti a postupy na místní úrovni-1

Uvádí se, že tým provádějící rozhovory navštíví více než 20 webů s pohovory v 11 okresech a krajích včetně okresu Yuzhong, aby se dozvěděl o „velkých datech“ využívajících internet k poskytování policejní práce a řízení komunity v okrese Yuzhong a policejní stanici Longdu v okrese Wanzhou. Inovativní postupy v oblasti sociální správy, jako je příběh „policie Galeoshoe“ a trojrozměrný systém prevence a kontroly sociálního zabezpečení „grid + network + social“ v okrese Yubei.