Fyzický

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták

souhrn

Reportér Cui Jingyin a stážista Liu Li Asi ve 22 hodin 10. června, kdy policie z policejní stanice chrámu Shangqing ve službě hlídkovala poblíž učitelské koleje na střední škole Guihuayuan 57, muži a žena drželi podivného ptáka Policie zavolala policii s tím, že viděli před třídou neznámého mladého ptáka, jak se potýká na zemi, jako by byl zraněn.Policie zjistila, že pták má velmi zobák

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-0

  Reportér Cui Jingyin a stážista Liu Li Asi ve 22 hodin 10. června, kdy policie z policejní stanice chrámu Shangqing ve službě hlídkovala poblíž učitelské koleje na střední škole Guihuayuan 57, muži a žena drželi podivného ptáka Policie zavolala policii s tím, že viděli před třídou neznámého mladého ptáka, jak se potýká na zemi, jako by byl zraněn. Policie zjistila, že zobák ptáka byl velmi dlouhý, přibližně stejně velký jako dospělý holub, a měl podobnou barvu a vzor jako peří vrabce a na hlavě byl světle žlutý plíseň, který se běžně vyskytuje u mladých ptáků.

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-1

   Tělo ptáka má tvar ingotu, má dlouhý ocas, dlouhý zelenožlutý zobák dlouhý asi 8 cm a velmi ostré nažloutlé drápy. Jednoho rána 11. policie kontaktovala lesní policii,Poté byl pták poslán do zoo Yangjiaping Chongqing k přesídlení.

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-2

   V 10 hodin 11.

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-3

   hodiny se zaměstnanci zoo zabývali registrací ptáků.

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-4

   Zaměstnanci uvedli, že pták se jmenuje Night Heron, což je relativně vzácný chráněný pták druhé úrovně v Chongqingu.

V deštivé noci dřepěl na zemi zraněný dlouho účtovaný podivný pták-5

Včera se reportér dozvěděl, že po předběžném vyšetření a léčbě již Yeluův stav není vážný. Pracovníci zoo uvedli, že může být propuštěn po týdnu zotavení. .