Společnost

oznámení

souhrn

Chongqing Huamei Real Estate Development Co., Ltd. má v úmyslu prodat komerční nemovitosti společnosti, které se nacházejí v pódiových podnicích v okrese Yujingtiancheng, Huangni Penghonghong Road a Yanghe North Road, okres Yubei, Chongqing City. Tato nemovitost je naplánována na veřejný prodej 14. června; prodejní adresa: Wenyuan Tiandi, Building A, Junyue Century, 518 Hongjin Avenue, Xinpaifang, Yubei District, Chongqing.Určené kupující, od 7. do 6. června

oznámení

oznámení-0

  Chongqing Huamei Real Estate Development Co. , Ltd. má v úmyslu prodat komerční nemovitosti společnosti, které se nacházejí v pódiových podnicích v okrese Yujingtiancheng, Huangni Penghonghong Road a Yanghe North Road, okres Yubei, Chongqing City.

oznámení-1

   Tato nemovitost je naplánována na veřejný prodej 14. června; prodejní adresa: Wenyuan Tiandi, Building A, Junyue Century, 518 Hongjin Avenue, Xinpaifang, Yubei District, Chongqing.

oznámení-2

  Od zamýšlených kupujících se požaduje, aby od 7. června do 13. června odešli do 3.

oznámení-3

patra budovy 9, Komunita Yujingtiancheng, č. 19, Yanghe North Road, Yubei District, Chongqing City, aby získali relevantní materiály pro prodej komerčních nemovitostí. .