Kultura

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů

souhrn

Reportér Wu Yunyan a Li Wenbin každé léto, letní prázdniny se stanou jedním z nejzajímavějších témat občanů Chongqing. Úřad civilní obrany Čchung-čching uvedl, že v letošním roce existuje 96 bezplatných úkrytů pro nálety na projekty civilní protivzdušné obrany, ve kterých se může ubytovat současně 15 000 lidí. Otevírací doba začne 12. června a končí 22. září pro celkem 100 dní. Přidejte nového občana a užijte si chlad v Jiangbei a South Bank

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-0

 Reportér Wu Yunyan a Li Wenbin každé léto, letní prázdniny se stanou jedním z nejzajímavějších témat občanů Chongqing. Úřad civilní obrany Čchung-čching uvedl, že v letošním roce existuje 96 bezplatných úkrytů pro nálety na projekty civilní protivzdušné obrany, ve kterých se může ubytovat současně 15 000 lidí. Otevírací doba začne 12. června a končí 22.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-1

  září pro celkem 100 dní. Příslušná osoba odpovědná za úřad civilní obrany Jiangbei a Nan'an přidala nové skvělé místo,Práce na vychutnávání chladu začala v roce 2003, od počátečních 12 chladných míst o rozloze téměř 8000 metrů čtverečních až po současných 100 míst o ploše téměř 40 000 metrů čtverečních, a stala se nepostradatelnou součástí letního volného času občanů Chongqing. Ve srovnání s rokem 2016 bylo letos přidáno 5 nových chladicích míst, včetně chladicích míst pro projekt civilní PVO v komunitě východního pobřeží Dashiba v okrese Jiangbei;Nan'an District Civil Air Defense Underground Shopping Center (Part 1) Cooling Point; Qijiang District Zhongshan Road Primary School Civil Air Defense Cooling Point; Wansheng Economic Development Zone Nanxiang Mining Company Air-RAID Shelter No.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-2

  1 Air-RAID Shelter, Wansheng Xintian Silniční úkryt č. 1 chladicího bodu. Upozorňujeme, že tato chladicí místa byla uzavřena z důvodu výstavby měst a získávání a demolice pozemků. V letošním roce bylo sníženo více než deset chladicích míst, včetně:2 v okrese Yuzhong: Huguang Guild Hall Civil Air Defense Sekce A a Cooling Point, Huguang Guild Hall Civil Air Defense Sekce B, které jsou dočasně pozastaveny z důvodu výstavby a rekonstrukce; 4 Jiangbei District: Wangjiang Factory 817 Station Square, 12 východů, uzavřeno kvůli výstavbě rozšiřujících silnice, Dongfeng Chladicí místa pro projekty civilní protivzdušné obrany ve druhé vesnici a třetí vesnici byla uzavřena z důvodu získávání pozemků a chladicí místa v oblasti CD nákupního centra Jiayi byla uzavřena kvůli renovace požárního kanálu;2 v okrese Shapingba: projekt protivzdušné obrany č.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-3

  12 v komunitě Shijingpo Zhongxinwan, uzavřený z důvodu pozemkového rozvoje a demolice, Yubei Road Underground City A District, uzavřený k pronájmu; 2 v Nan'an District: Longdongtian Underground Shopping Mall 1 No. 2 a chladicí místa č. 2 jsou uzavřena z důvodu renovace nákupních center; 2 v okrese Beibei: chladicí místa pro projekt civilní protivzdušné obrany hasičů,Chladicí bod projektu civilní protivzdušné obrany na Jingning Road byl uzavřen z důvodu rekonstrukce a demolice starého města; 1 v okrese Jiangjin: Chladicí bod projektu civilní protivzdušné obrany vodního závodu města Baisha byl uzavřen z důvodu inženýrství a došlo k velkému bezpečnostnímu riziku; 2 stanice pro správu zařízení civilní protivzdušné obrany: Oblasti Shapingba Shuangyong Avenue Oblasti civilní protivzdušné obrany A a B jsou uzavřeny z důvodu pozastavení používání projektu.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-4

  Každý přidaný bod „„Koutek pro manželství a přátelství mládeže“ s cílem zajistit, aby si občané mohli na chladném místě užívat chladný vzduch, zařízení na pitnou vodu, stoly a židle, noviny a časopisy, šachy a karty, léky na prevenci úpalu atd.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-5

  Navíc , každé chladné místo také najalo vedoucí služeb a jednotně vyrábělo a vybavovalo pracovní oděvy. , reklamní panely, značky atd. Úřad civilní obrany se také spojil s ženskou federací Chongqing a městským výborem komunistické ligy mládeže Chongqing.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-6

 Na chladném místě můžete provádět různé aktivity, včetně vzdělávacích aktivit, jako je „Učebna 4:30“ v občanské škole, vaření a aranžování květin, a můžete si také užít bezplatné konzultace. Tento rok, zaměřený na mladé lidi, zřídí „Mládež pro manželství a přátelství“ na různých chladných místech, aby shromáždil informace o přátelství s profesionálními mladými lidmi a zaměřil se na pořádání offline speciálních síťových akcí. Kromě toho bude otevřen bleší trh a bude zřízena ekologická náhradní kancelář.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-7

  Občané si mohou odnést oblečení, knihy, denní potřeby atd.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-8

 , Které se doma nepoužívají, a vyměnit je se svými sousedy.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-9

  . Podívejte se, ke kterému chladnému místu je váš domov blíže v okrese Yuzhong (8): projekt protivzdušné obrany Daping Golden Elephant Family Mall, projekt protivzdušné obrany městského centra, projekt protivzdušné obrany nákupního centra Central Ginza,Projekt civilní protivzdušné obrany Jialing New Village č. 138, projekt protivzdušné obrany č. 1 Shuanggang Road Institutu designu železa a oceli, projekt civilní protivzdušné obrany South District Road, projekt civilní protivzdušné obrany zadních dveří Labouristické lidové kulturní Palác, projekt civilní protivzdušné obrany Chuqimen.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-10

  Okres Jiangbei (9): První projekt civilní protivzdušné obrany společnosti Chang'an Company (Dashiba), druhý projekt civilní protivzdušné obrany společnosti Chang'an Company (vesnice Gongxiao), projekt civilní protivzdušné obrany společnosti Wangjiang (naproti centru činnosti veteránů),Projekt civilní protivzdušné obrany společnosti Wangjiang (vesnice Huangni Liangdian), náměstí Wangjiang 817, vchod č.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-11

  13, komunita východního pobřeží Dashiba, č. 7, nákupní zóna Jianong, zóna B, atrium zóny B, civilní letecká část Zhongxing společnosti Zhongxing obranný projekt. Shapingba District (17): Three Gorges Square Underground Shopping Center D, F, G District, Yubei Road Drilling Cool A, B District, Yubei Road Sha Meidu Chongbai Exit,Podzemní městská zóna B Yubei, projekt civilní protivzdušné obrany Tuwan č.

96 skvělých míst v Chongqingu otevřeno zdarma po dobu 100 dnů-12

  25, projekt civilní protivzdušné obrany Společenství č.

  7 Shapingba Zhongdukou, projekt civilní protivzdušné obrany Tuwan Nongchang č.

  37, projekt civilní protivzdušné obrany Shijingpo Tuanjieba č. 10, Shijingpo Guangrongpo Projekt č.

  11 1, 2.

  Projekt protivzdušné obrany č.

  3, Projekt protivzdušné obrany č.

  27 Zhanjiaxi ze skupiny železa a oceli v Čchung-čching, projekt protivzdušné obrany horního mostu pobočky Ústavu pro výzkum uhlí v Čchung-čching a hlavní projekt protivzdušné obrany Ulice Shabei v oblasti A. Okres Jiulongpo (12): Projekt civilní protivzdušné obrany fáze 6 Yangjiaping, Projekt civilní protivzdušné obrany fáze 5 Yangjiaping, Projekt civilní protivzdušné obrany sekce 1 a 2, Podzemní nákupní centrum Yangjiaping Civilní protivzdušná obrana, Projekt civilní protivzdušné obrany výrobního závodu Chengtie Machinery, chrám Wulong Temple Projekt civilní protivzdušné obrany, vesnice Tongguanyizhuanwa Starší projekt civilní protivzdušné obrany aktivního centra, projekt civilní protivzdušné obrany 6.

  kulturní vesnice Chongqing Construction Industry Group, projekt protivzdušné obrany zadní ulice ulice ShipingqiaoProjekt civilní protivzdušné obrany skupiny Tiema č. 9, projekt protivzdušné obrany Chongqing Power Plant Wulong Temple, projekt komunitní protivzdušné obrany vesnice Yangjiaping Xinsheng. Okres Nan'an (7): Projekt PVO nákupního centra, projekt protivzdušné obrany čtyř kilometrů, podzemní nákupní středisko civilní protivzdušné obrany Nanping (horní a dolní dva body), Nanping Hongsheng Commercial City A, C a vchod do hlavní brány, Nanping Popular přední nákupní centra na pěší zóně,Projekt civilní protivzdušné obrany závodu Chongchai. Okres Dadukou (4): Projekt civilní protivzdušné obrany dřevařské továrny Eggplant Creek, Projekt civilní protivzdušné obrany zásobovacího a marketingového družstva Eggplant Creek, Projekt civilní protivzdušné obrany podzemního nákupního centra Xinshan Village Cuiyuan, Projekt civilní protivzdušné obrany odboru přepravy dřeva.

  Okres Beibei (6): Projekt civilní protivzdušné obrany Mining Bureau Tianfu, projekt civilní protivzdušné obrany městské vlády Shuitu, projekt civilní protivzdušné obrany geologického týmu Chongqing 208,Projekt civilní protivzdušné obrany Liaoning Road č.

  1 a 2 brány, projekt civilní protivzdušné obrany společnosti zabývající se přepravou vody a půdy.

  Okres Yubei (2): Projekt protivzdušné obrany Liumashan, projekt protivzdušné obrany Dalongshan. Okres Banan (3): Projekt civilní protivzdušné obrany hlavní silnice Jianglong, projekt civilní protivzdušné obrany hlavní silnice Jianglong, projekt civilní PVO, projekt civilní protivzdušné obrany Longzhou Bay Mercurykou. City Direct (4): Projekt protivzdušné obrany lidového náměstí,Projekt civilní protivzdušné obrany West Third Street, projekt civilní protivzdušné obrany chrámu Jiugong v okrese Dadukou (dvě chladicí místa v oblastech A a B).

  Vážte si „vzácného“ chladu v příštích třech dnech. Déšť bude trvat další tři dny. Nejvyšší teplota nepřesáhne 30 °.

  Včera bylo počasí v horském městě hlavně deštivé. Ale zůstat v domě, to bylo stále horké a lepkavé. Městská meteorologická observatoř předpovídá, že déšť bude v Čchung-čching pokračovat i v příštích třech dnech. Živé sledování ukázalo, že v minulém týdnu (5.

  – 11. Června) mělo naše město jasné první slunečné a pak deštivé počasí. Teplota v našem městě na začátku týdne výrazně vzrostla a v našem město ve čtvrtek večer.

  Nejvyšší teplota v hlavním městě minulý týden byla 35,5 ° C ve středu ve 16:00. Ale od 15 hodin včera byly ve většině našich měst sprchy (rozptýlené sprchy). Množství srážek je mírné až mírné, déšť a Liangping a jihovýchodní oblast dosahují úrovně silného deště.

  Pokud jde o teplotu, teplota ve většině částí města je 18-27 ℃ a západní část je relativně vysoká, přičemž nejvyšší teplota nepřesahuje 29 ℃. Podle předpovědi Městské meteorologické observatoře budou v příštích třech dnech v oblačných dnech v různých částech Čchung-čchingu přeháňky nebo rozptýlené přeháňky a většina z nejvyšších teplot stěží překročí 30 ° C. Mezi nimi byly dnes na zamračených dnech na různých místech sprchy nebo rozptýlené sprchy.

 Teplota ve většině oblastí je 20 až 29 ° C. Zítra bude na Středozápadě mírně deštivé a ve zbytku regionu budou přeháňky. Teplota ve většině oblastí je 20 až 29 ° C. Podle předpovědi Městské meteorologické observatoře navíc začátkem tohoto týdne budou hlavní částí města sprchy, uprostřed týdne napadne slabý studený vzduch a srážky se zvýší.

  , bude řízen severozápadním prouděním vzduchu.

V neděli se však povětrnostní podmínky opět zhoršily, převážně oblačno, v některých oblastech přeháňky. Odpovědný redaktor: Liu Guangbo.