Zábava

Použití víček odpadních lahví

souhrn

Hualong.com v červnu 21:20, nevyhazujte uzávěry odpadních lahví, stále mají tato použití. 1. Loupání zázvorové kůže Tvar zázvoru je zakřivený a nerovný a jeho objem je malý. Odstranění zázvorové kůže je velmi problematické. Zázvorovou pokožku můžete oloupat zuby kolem láhve na limonádu nebo víčka na víno, což je rychlé a pohodlné. 2. Oškrabte rybí šupiny a vezměte malou kulatou tyčinku o délce asi 15 cm.

Použití víček odpadních lahví

Použití víček odpadních lahví-0

  Hualong.

Použití víček odpadních lahví-1

  com v červnu 21:20, nevyhazujte uzávěry odpadních lahví, stále mají tato použití. 1. Loupání zázvorové kůže Tvar zázvoru je zakřivený a nerovný a jeho objem je malý. Odstranění zázvorové kůže je velmi problematické.

Použití víček odpadních lahví-2

   Zázvorovou pokožku můžete oloupat zuby kolem láhve na limonádu nebo víčka na víno, což je rychlé a pohodlné. 2. Oškrabte rybí šupiny a vezměte malou kulatou tyč o délce asi 15 cm a na jeden konec přichyťte dva a čtyři uzávěry lahví vína.

Použití víček odpadních lahví-3

  Pomocí zubů na konci víčka láhve škrábejte rybí šupiny: „To je dobrý nástroj pro rybí šupiny. 3. Použijte víčka odpadních lahví jako ozdoby ke sběru víček na lahvích vína ve velkých skleněných lahvích a jejich umístění do jídelna nebo obývací pokoj. , Je velmi jedinečnou dekorací.

Použití víček odpadních lahví-4

   4. Pokud má vrták vyvrtat otvor o průměru asi 2 cm do měkkého dřeva nebo šedé stěny,Víčko láhve na víno lze připevnit pomocí šroubu, poté lze šroub přilepit na vrtací hlavu, víčko láhve zde může „ukázat své dovednosti“ a hrát roli vrtáku. 5.

Použití víček odpadních lahví-5

   Některé uzávěry lahví na rukojeti jsou velmi krásné a lze je použít jako rukojeti zásuvky. Nejprve použijte ocel k vyřezání smyčky na hrdle láhve a pomocí bavlněné nitě namočené v alkoholu připevněte láhev k zářezu.

Použití víček odpadních lahví-6

  Zapalte bavlněnou nit. Když plamen brzy zhasne, ponořte láhev do studené vody a ústí lahve lze odříznout. Pomocí vhodných šroubů a očních kroužků upevněte hrdlo lahve na zásuvku a potom našroubujte uzávěr lahve na hrdlo lahve.

Použití víček odpadních lahví-7

6. Zajistěte, aby se nábytek dobře zasunul. Pod každou nohu nábytku vložte víčko z konzervy, abyste mohli nábytek zasunout. .