Hra

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu

souhrn

Existuje hmyz, který není o moc větší než sezam, jakýsi „zabiják rostlin“, který číhá v Německu a téměř přišel do Chongqingu. Nedávno Lianglu Cuntan Inspection and Quarantine Bureau zachytily mrtvolu páchnoucí chyby během kontroly vybalení šarže nákladních kontejnerů naložených prachotěsnými fóliemi z Německa, která byla fytosanitární laboratoří technického střediska identifikována jako chyba krmiva.Čínská akademie inspekce a karantény potvrdila jako národní

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu-0

  Existuje hmyz, který není o moc větší než sezam, jakýsi „zabiják rostlin“, který číhá v Německu a téměř přišel do Chongqingu.

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu-1

   Nedávno Lianglu Cuntan Inspection and Quarantine Bureau zachytily mrtvolu páchnoucí chyby během kontroly vybalení šarže nákladních kontejnerů naložených prachotěsnými fóliemi z Německa, která byla fytosanitární laboratoří technického střediska identifikována jako chyba krmiva. Potvrdila to Čínská akademie inspekce a karantény jako první zachycení v celostátním přístavu.

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu-2

   Celkové množství zboží je 39,2 kg a hodnota je 744 eur.

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu-3

   Podle pracovníků inspekce a karantény způsobují rostliny a nymfy poškození nasáváním mladých listů a listové šťávy pupenů a mladé tkáně se po poškození objeví tmavě hnědé skvrny a poté zožltnou a uschnou.

Zabiják tržních plodin „číhal“ z Německa na zajetí v Chongqingu-4

Může poškodit bavlnu,Vojtěška, zelenina, ovocné stromy, konopí a jiné tržní plodiny způsobily pokles kvality různých tržních plodin a snížily produkci; v závažných případech může výroba dokonce přestat. Odpovědný redaktor: Liu Guangbo.