Zprávy

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun

souhrn

Reportér Li Zaozao z Centra prevence a kontroly myopie mládeže v okrese Jiangbei uspořádal na základní škole Jiangbei Xincun seminář péče o oči a zdraví očí. Pan Ren Shi, zástupce ředitele Centra prevence a kontroly myopie mládeže v okrese Jiangbei, oční nemocnice Chongqing Jiangbei Aier Ředitel uvedl: „Výskyt krátkozrakosti u studentů je u nás na druhém místě na světě a počet studentů na prvním místě na světě.A má průměrnou roční míru růstu 12

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-0

  Reportér Li Zaozao z Centra prevence a kontroly myopie mládeže v okrese Jiangbei uspořádal na základní škole Jiangbei Xincun seminář péče o oči a zdraví očí.

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-1

   Pan Ren Shi, zástupce ředitele Centra prevence a kontroly myopie mládeže v okrese Jiangbei, oční nemocnice Chongqing Jiangbei Aier Ředitel uvedl: „Výskyt krátkozrakosti u studentů je u nás na druhém místě na světě a počet studentů na prvním místě na světě. A existuje průměrný roční růstový trend 125 stupňů. „Příčiny krátkozrakosti u adolescentů jsou poměrně složité, hlavně kvůli genetickým faktorům a získaným faktorům prostředí. Mezi nimi lze faktorům prostředí účinně předcházet zlepšením prostředí oka a věnováním pozornosti rozvoji dobrých očních návyků.

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-2

  “ V posledních letech elektronické výrobky se staly populární. A další problémy, míra krátkozrakosti mladých lidí rok od roku stoupá,Kromě toho se věk nástupu blíží a děti se strabismem a amblyopií se staly hlavními důvody ovlivňujícími zdraví zraku dětí.

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-3

   „Ren Shi představil řediteli, že kvůli nedostatku znalostí o zdraví očí rodičů a nedbalosti existuje mnoho případů nevratného zdraví zraku způsobeného zpožděním léčby dětí.

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-4

   Ředitel Ren navrhl, aby děti používaly méně elektronických výrobků.

Aierská oftalmologie vstupuje do základní školy Xincun-5

Nezůstávejte ve svém volném čase ve třídě nebo doma a účastněte se outdoorových aktivit. .