Místní

Aierská oftalmologie

souhrn

Na 22. „Den národních očí“ reportéra Li Zaozaa vstoupil zdravotnický personál z oční nemocnice Chongqing Jiangbei Aier do vlaku Yuwan v oblasti přehrady Tři soutěsky s tématem „koupání na slunci a prevence krátkozrakosti“, aby oko průzkum zdraví Přinesen vysokorychlostnímu železničnímu vlaku. Lékaři nemocnice zřídili ve vlaku bezplatné konzultační služby prostřednictvím konzultací vsedě.Poskytujte individuální konzultace cestujícím a chovejte se základně

Aierská oftalmologie

Aierská oftalmologie-0

  Na 22. „Den národních očí“ reportéra Li Zaozaa vstoupil zdravotnický personál z oční nemocnice Chongqing Jiangbei Aier do vlaku Yuwan v oblasti přehrady Tři soutěsky s tématem „koupání na slunci a prevence krátkozrakosti“, aby oko průzkum zdraví Přinesen vysokorychlostnímu železničnímu vlaku.

Aierská oftalmologie-1

   Lékaři nemocnice zřídili ve vlaku bezplatné konzultační služby prostřednictvím konzultací vsedě. Poskytněte cestujícím individuální konzultaci, základní screening zraku a bezplatné oční kliniky.

Aierská oftalmologie-2

   Zdravotnický personál a letušky bezplatně distribuují tipy na péči o oči cestujícím v autě a vysvětlují jim znalosti o péči o oči, pokud jde o příčiny, prevenci a léčbu očních chorob.

Aierská oftalmologie-3

Je zřejmé, že tato bezplatná kontrola zdraví očí prověřila celkem více než 100 lidí. V posledních letech se oční choroby a krátkozrakost stále stávají mladšími a je obzvláště důležité pěstovat si dobrý zvyk milovat a chránit oči a zlepšovat povědomí o zdraví. Popularizace znalostí zdravého oka má velký význam pro utváření dobrých očních návyků. .