Internet

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát

souhrn

Mohu i tak dostat měsíční letenku letadlem? Stojí to 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí jen 90 juanů ... Odpoledne 12. odpoledne zahájilo letiště Dalian letiště produkt měsíční letenky „letecký autobus“ Dalian-Yantai, aby se setkalo s cestujících a uvést jej do provozu. Reportér se dozvěděl, že jakmile byl balíček spuštěn, objem prodeje přesáhl 500 sad. V posledních letech, Dalian,Výměny mezi oběma městy Yantai jsou stále častější

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát-0

  Mohu i tak dostat měsíční letenku letadlem? Stojí to 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí jen 90 juanů .

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát-1

  . . Odpoledne 12.

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát-2

   odpoledne zahájilo letiště Dalian letiště produkt měsíční letenky „letecký autobus“ Dalian-Yantai, aby se setkalo s cestujících a uvést jej do provozu. Reportér se dozvěděl, že jakmile byl balíček spuštěn, objem prodeje přesáhl 500 sad. V posledních letech, Dalian,Výměny mezi oběma městy v Yantai jsou stále častější. Každý rok mezi těmito dvěma městy cestuje velké množství lidí, aby obchodovali, navštívili příbuzné a cestovali.

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát-3

   Přestože přímá vzdálenost z Yantai Penglai do Dalian Lushun je pouze 106 kilometrů, úžina Bohai jí brání a vyžaduje objížďku na více než 1 800 kilometrů. Ačkoli cestování lodí značně zkrátilo vzdálenost, je omezeno přepravními podmínkami.

"Air Bus" otevřený měsíční vstup 360 juanů může trvat 4krát-4

  Cesta bude trvat šest nebo sedm hodin. Za účelem uspokojení potřeb cestujících ze dvou míst začalo letiště v Dalian od letošního roku podporovat rychlý a autobusový provoz letů z Dalian do Yantai. V současné době se počet letů z Dalian do Yantai zvýšil ze 6 letů za den v loňském roce na 10 letů v současnosti. Doba letu trvá pouze 50 minut a doba letu trvá od 8 hodin do 23:00 .

Pokrývá hlavní období dne a tvoří letovou vlnu typu „air bus“, která může být na cestách. Produkt měsíčních letenek společnosti Dalian-Yantai stojí 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí pouze 90 juanů. V budoucnu bude v souladu se zárukou Express Line společnosti „Tobacco-Dalian“ a potřebami cestujících vyvinut také produkt „bezplatných víz“, který cestujícím umožní neomezený počet přechodů na libovolný následný let stejným letem neomezeně let vzlétl. Podle zpravodajské agentury Xinhua.