Válečný

Bezletová zóna létající dron

souhrn

Úřad mluvčího úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu včera oznámil: Policie v Kunmingu zajala 11. dron v bezletové zóně mezinárodního kongresového a výstavního centra Dianchi, na místě zatkla nelegálního manipulátora Li a umístila jej na veřejnost bezpečnostní zadržení po dobu 5 dnů. Asi v 19:00 dne 11. června našel detekční radar systému prevence a kontroly UAV zřízeného policií v Dianchi International Convention and Exhibition Center UAV v bezletové zóně.

Bezletová zóna létající dron

Bezletová zóna létající dron-0

  Úřad mluvčího úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu včera oznámil: Policie v Kunmingu zajala 11. dron v bezletové zóně mezinárodního kongresového a výstavního centra Dianchi, na místě zatkla nelegálního manipulátora Li a umístila jej na veřejnost bezpečnostní zadržení po dobu 5 dnů. Asi v 19:00 dne 11.

Bezletová zóna létající dron-1

   června našel detekční radar systému prevence a kontroly UAV zřízeného policií v Dianchi International Convention and Exhibition Center UAV létající v bezletové zóně.

Bezletová zóna létající dron-2

  Protože chování letu porušilo příslušné předpisy pro létání v bezletové zóně, vážně to ovlivnilo bezpečnostní pracovní řád Kongresového a výstavního centra. Policie okamžitě použila k zablokování dronu donucení letadla k přistání a na místě zajistila dron značky „DJI“ s kontrolním zařízením a operátora Li policie zatkla. V současné době policie uložila Li trest 5 dnů ve vazbě veřejné bezpečnosti podle „zákona o trestech řízení veřejné bezpečnosti v Čínské lidové republice“.

Bezletová zóna létající dron-3

Od oznámení „Oznámení o stanovení chráněného prostoru letiště v Kunmingu jako bezletové zóny pro bezpilotní letadla“ městskou lidovou vládou v Kunmingu a „Oznámení o bezletových zónách pro bezpilotní letadla“ úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu Policie v Kunmingu provádí bezpečnostní ochranu odbavení. V průběhu prací bylo postupně vyšetřováno pět protiprávních činů, které porušovaly předpisy o nelétání bezpilotních letadel v oblasti ochrany před odbavením. Příslušným nelegálním pracovníkům byly v souladu se zákonem uloženy správní pokuty. Podle zpravodajské agentury Xinhua.