Internet

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná

souhrn

Od včerejška do 14. dne, každý den od 9:00 do 17:00, bude více než 10 učitelů a odborníků z městského zkušebního ústavu a okresních a okresních náborových úřadů provádět online konzultační aktivity v náborové informační síti Chongqing pro běžné vysoké školy a univerzity v naší město. Online peer-to-peer odpovědi na dotazy související s kandidáty, všichni kandidáti se mohou zdarma účastnit online konzultací. Včera v 10:30 ráno,Reportér Chongqing Times se připravuje

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-0

  Od včerejška do 14. dne, každý den od 9:00 do 17:00, bude více než 10 učitelů a odborníků z městského zkušebního ústavu a okresních a okresních náborových úřadů provádět online konzultační aktivity v náborové informační síti Chongqing pro běžné vysoké školy a univerzity v naší město. Online peer-to-peer odpovědi na dotazy související s kandidáty, všichni kandidáti se mohou zdarma účastnit online konzultací. Včera v 10:30 ráno,Reportér z Chongqing Times viděl na místě online konzultační činnosti zřízené v obecním zkušebním ústavu, že kolem velké konferenční místnosti sedí více než 10 učitelů a odborníků a každý z nich komunikuje s kandidáty prostřednictvím počítače.

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-1

   Ao Qilu, zástupce ředitele zkušebního střediska v okrese Yubei, uvedl, že otázky uchazečů a rodičů se zaměřily na politiku přijímacích zkoušek na vysokou školu a schopnosti dobrovolného podávání zpráv. „Navrhuji, aby při výslechu uchazečů bylo nejlepší uvést konkrétní podrobnosti o dobrovolných metodách podávání zpráv a přijímacích politikách, o kterých chtějí vědět.

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-2

   Co není jasné. Navíc výsledky testů ještě nevyšly.

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-3

   Navrhuji, abyste nepoužívejte po tři dny bodovací čáru.

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-4

   Uveďte. “Ao Qilu uvedl, že u paralelních dobrovolníků je dodržován hlavně princip priority. V tomto případěUchazeči by měli věnovat pozornost pořadí dobrovolných přihlášek. Je velmi důležité spěchat, stabilizovat, chránit a blokovat.

Online konzultace pro přijetí na vysokou školu začíná-5

Zjednodušeně řečeno, nejprve uveďte školu, do které jste ochotni chodit, a rádi ji navštěvujete, a vyberte si školu, která vám zaručí, že v následující škole nepropadnete, takže bude bezpečnější vyplnit zprávu. .