Majetek

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť

souhrn

Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě přistálo centrum letošního tajfunu č. 2 „Miaobai“ na poloostrově Dapeng v Shenzhenu v provincii Kuang-tung dnes (12.) kolem 23:00 a bouřkový režim začne v východní Guangdong. Miao Bai zítra kolem poledne vstoupí do Jiangxi, spojí se se západním pásovým systémem a vstoupí do Fujian. 12-14,Guangdong, Fujian, Jiangxi a další místa budou

Typhoon

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-0

 Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě přistálo centrum letošního tajfunu č. 2 „Miaobai“ na poloostrově Dapeng v Shenzhenu v provincii Kuang-tung dnes (12. ) kolem 23:00 a bouřkový režim začne v východní Guangdong.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-1

  Miao Bai zítra kolem poledne vstoupí do Jiangxi, spojí se se západním pásovým systémem a vstoupí do Fujian. 12-14,Guangdong, Fujian, Jiangxi a další místa vstoupí do období intenzivních srážek a veřejnost musí posílit prevenci sekundárních katastrof, jako jsou horské bystřiny a sesuvy půdy. Typhoon Miaobai přistál v Guangdongu, Shenzhenu, Dongguanu a dalších místech.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-2

  Z ústřední meteorologické observatoře postupně docházelo k silným dešťům. Střed letošního tajfunu „Miaobai“ číslo 2 přistál na poloostrově Dapeng v Shenzhenu v provincii Guangdong kolem 23:00 dnes.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-3

 Když přistál, zeslábl z prudké tropické bouře na tropickou bouři. Maximální síla větru poblíž centra byla 9 (23 m / s) a nejnižší tlak ve středu byl 990 hPa. Ovlivněn Typhoonem Miaobai, začne ve východním Kuang-tungu bouřková bouřka.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-4

  Od této noci do rána 14. budou silné deště v Shenzhenu, Hongkongu, Dongguanu, Huizhou, Meizhou, Shantou a dalších místech.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-5

 Některá města a kraje se také setkají se silnými dešti a silné deště se zaměří na okolí místa přistání. Kromě silných srážek bude v severní části Jihočínského moře, v pobřežních oblastech středního a východního Kuang-tungu a v ústí Perlové řeky foukat 7-8 silných větrů. Větry budou v blízkých mořích nebo v oblastech, kde je střed tajfunu.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-6

  projde a ústí Perlové řeky může dosáhnout 9-10, s poryvy až na úrovni 11-13. Přímořský park Dameisha bude uzavřen 12.

Typhoon "Miaobai" přistál na poloostrově Guangdong Dapeng, Shenzhen, Dongguan atd. Bude silný déšť-7

  odpoledne.

 Pozastavte návštěvníky, abyste si mohli rezervovat vstup do parku. (Zdroj: Shenzhen News Network) Včera odpoledne zahájilo provinční ministerstvo obrany provincie Guangdong nouzovou reakci na prevenci tajfunu úrovně III, která vyžadovala, aby se všechna plavidla ve vodách východně od Yangjiangu vrátila do přístavu a poskytla úkryt všichni provozovatelé rybářských vorů na břeh, aby se zabránilo vlnám a nebezpečí. Společnost China Southern Power Grid Guangdong zároveň zahájila reakci třetí úrovně na prevenci větru a povodní a předem připravila záchranné zásoby. V případě poškození elektrické sítě budou opravy provedeny včas.

  Kromě toho Shanwei, Guangdong a Shenzhen vydaly informace o pozastavení výuky. Školy v Hongkongu byly uzavřeny, některé lety byly zrušeny a ukončily provoz také oblíbené turistické projekty, jako je lanovka Ngong Ping a Symphony of Lights.

  . Meteorologičtí experti připomněli, že když centrum tajfunu projde kolem, bude vítr klesat nebo po určitou dobu zůstat v klidu.

 Pamatujte, že silný vítr udeří náhle, a vy byste měli i nadále zůstat na bezpečném místě, abyste se vyhnuli větru, a lidé z nebezpečných domů by měli být přesunuti včas. Ústřední meteorologická observatoř předpovídá, že tajfun vstoupí do Jiangxi kolem poledne 13. , spojí se se západním pásovým systémem a vstoupí do Fujian.

  Od 12. do 14.

  prosince vstoupí Fujian, Guangdong, Jiangxi a další místa do koncentrovaného období silných dešťů. Je nutné dávat pozor na dopady povodní způsobených trvalými silnými srážkami a sekundárními katastrofami, jako jsou horské bystřiny, sesuvy půdy a sesuvy půdy. První tajfun, který letos přistál v mé zemi, byl zhruba o půl měsíce dříve než obvykle. Průměrné datum prvního tajfunu, který letos přistál v Číně, byl 27.

  června. První tajfun, který letos přistál v mé zemi, byl výrazně dříve. První tajfun, který přistál v mé zemi od roku 2000, byl rok 2008. Rok “„Raccoon" (přistál ve Wenchangu v Hainanu 18.

  dubna), nejnovějším prvním tajfunem, který přistál v mé zemi, byl „Imbudo" v roce 2003 (přistál v Guangdongu 24. července). Letos přistál „Miaobai" zhruba o půl měsíce dříve . Je to čtvrtý nejbližší tajfun, který přistál od roku 2000.

  První tajfun, který každoročně přistane v mé zemi, je údaji Guangdong China Weather Network nejvíce preferován. Podle statistik tajfunu z let 1949 až 2014 jsme zjistili, žeZa 29 z 66 let (což odpovídá pravděpodobnosti 43,9%) si Chutai vybral Guangdong, následovaný Tchaj-wanem a Hainanem.

Odpovědný redaktor: Liu Guangbo.