Živobytí

Jak odstranit pach zvířat

souhrn

Hualong.com, 12. června, 21:20. Když přijde léto, vůně domácích mazlíčků je všude v domě. Zejména v klimatizované místnosti nemohou lidé zůstat vůbec. Koupám svého mazlíčka každý den a výkaly jsou zpracovány včas. Proč je vůně stále tak velká? Existuje dobrý způsob, jak to vyřešit? Existuje mnoho důvodů pro vůni domácích mazlíčků,Jen najdi důvod,

Jak odstranit pach zvířat

Jak odstranit pach zvířat-0

  Hualong. com, 12.

Jak odstranit pach zvířat-1

   června, 21:20. Když přijde léto, vůně domácích mazlíčků je všude v domě.

Jak odstranit pach zvířat-2

   Zejména v klimatizované místnosti nemohou lidé zůstat vůbec. Koupám svého mazlíčka každý den a výkaly jsou zpracovány včas.

Jak odstranit pach zvířat-3

   Proč je vůně stále tak velká? Existuje dobrý způsob, jak to vyřešit? Existuje mnoho důvodů pro vůni domácích mazlíčků,Pokud zjistíte příčinu a vyřešíte symptomaticky: Za prvé, může to být špatný dech. V tuto chvíli svého mazlíčka více kartáčujte a jedzte více kostí, abyste posílili zuby.

Jak odstranit pach zvířat-4

   Za druhé, uši jsou zanícené a v létě jsou aktivní bakterie.

Jak odstranit pach zvířat-5

   Po koupání domácí zvířata očistěte uši a dávejte pozor, aby v uších nezůstala voda.

Jak odstranit pach zvířat-6

   Za třetí, zánět análních žláz,Anální žlázy mazlíčků mají silnou vůni a měly by být obvykle vymačkávány jednou za měsíc, jinak bude vůně obzvláště nepříjemná, jakmile se zapálí. Začtvrté, kožní onemocnění. V létě je na trávě spousta blech, takže domácím mazlíčkům je třeba se co nejvíce vyhnout; po koupání by měla být srst úplně vysušena fénem, ​​jinak bude snadné získat kožní onemocnění .

Jak odstranit pach zvířat-7

   Nakonec to může být zánět reprodukčního traktu zvířete,Měli byste včas jít do běžné nemocnice s domácími mazlíčky.

Jak odstranit pach zvířat-8

   Nejjednodušším způsobem je udržovat vnitřní větrání a instalovat výfukový systém každý den, aby se urychlila cirkulace vnitřního vzduchu; můžete zapálit několik svíček uvnitř a ponechat je po dobu 20 - 30 minut, abyste odstranili zvláštní pachy; můžete také použít krycí metody, lehké houby nebo Uspořádejte ovoce se silnou vůní, jako je ananas,Cantaloupe atd. ; Některé adsorbenty mohou také hrát roli při čištění vzduchu, jako je ocet a aktivní uhlí, mohou to chtít vyzkoušet přátelé, kteří chovají domácí mazlíčky; v létě můžete pro domácí mazlíčky použít i nějaký přírodní deodorant z rostlinného extraktu, to může rozložit molekuly pachu na oxid uhličitý a vodu a tím rychle a bezpečně dezodorovat.

Jak odstranit pach zvířat-9

   Cena se pohybuje od více než 20 juanů do více než 100 juanů. Kromě toho byste měli pro své domácí mazlíčky rozvíjet dobré životní návyky a každý den se je snažit vzít ven na procházku; zajistit bydlení vašeho domácího mazlíčka na dobře větraném a dobře osvětleném místě, protože sluneční světlo může potlačovat určité bakterie; a pokusit se často vyměňujte stelivo pro kočky.

, písek pro psy. .