Technologie

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu

souhrn

S jádrem „Inovace a obchodování v oblasti cestovního ruchu“ se tato výstava zaměří na pět kategorií exponátů, včetně dodávek vybavení cestovního ruchu, produktů pro volný čas, turistických toalet, produktů inteligentního cestovního ruchu a turistických suvenýrů. „Smart“ se stal vrcholem tato výstava. Počet vystavujících společností a výstavní plocha zámořských společností jsou nejvyšší v historii.Staňte se důležitou platformou pro rozvoj tuzemských a zámořských cestovních komoditních transakcí—

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-0

 S jádrem „Inovace a obchodování v oblasti cestovního ruchu“ se tato výstava zaměří na pět kategorií exponátů, včetně dodávek vybavení cestovního ruchu, produktů pro volný čas, turistických toalet, produktů inteligentního cestovního ruchu a turistických suvenýrů. „Smart“ se stal vrcholem tato výstava. Počet vystavujících společností a výstavní plocha zámořských společností jsou nejvyšší v historii.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-1

 Staňte se důležitou platformou pro rozvoj tuzemských a zámořských transakcí s komoditami v oblasti cestovního ruchu. Nedávno byl v Yiwu v provincii Zhejiang uzavřen 9.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-2

  mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu v Číně. Zúčastnilo se jej 1 380 společností z celé země a 31 zemí a regionů včetně Španělska, Itálie a Francie na výstavě. Celkový obrat jednání dosáhl 3,653 miliard juanů. Jako největší asijský produkt cestovního ruchu a spotřebitelské expoS jádrem „Inovace a obchodování v oblasti cestovního ruchu“ se tato výstava zaměří na pět kategorií exponátů, včetně dodávek vybavení cestovního ruchu, produktů pro volný čas, turistických toalet, produktů inteligentního cestovního ruchu a turistických suvenýrů.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-3

  „Smart“ se stal vrcholem tato výstava. Rozumí se, že Yiwu Tourism Expo byl vysoce ceněn doma i v zahraničí a počet vystavovatelů a výstavní plocha zámořských podniků dosáhly nejvyšší úrovně v historii. Staňte se důležitou platformou pro rozvoj tuzemských a zámořských cestovních komoditních transakcí.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-4

  Mezi nimi se počet zámořských vystavovatelů a výstavní plocha meziročně zvýšil o více než 30% ve srovnání s předchozí výstavou. Li Weining, zástupce ředitele odboru plánování a financí Národní správy cestovního ruchu, uvedl, že za posledních osm let společnost Yiwu Tourism Expo významně zlepšila celkovou úroveň služeb plánování, značky a správy výstav. „Travel Expo se stala důležitou platformou pro zobrazování charakteristik cestovního ruchu v různých zemích, pro podporu vědeckých a technologických výměn a spolupráce a pro podporu prosperujícího trhu s komoditami v cestovním ruchu a v cestovním ruchu uplatnila širokou škálu vlivů.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-5

 “ „Internet + cestování" ukazuje své kouzlo. Inteligentní hoteloví roboti „Dabao" šlapou do rytmu taneční hudby a tančí úhledně; noste brýle VR a zůstaňte na místě "„Procházka“ známými scénickými místy po celém světě . . .

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-6

  Letos představila Yiwu Tourism Expo dávku nových inteligentních produktů cestovního ruchu, které plně ukázaly nekonečné kouzlo integrovaného rozvoje „cestovního ruchu internet +“. skvělá prohlídka různých stánků.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-7

  Svátek produktů inteligentního cestovního ruchu. „Pěší hotel“ má čtyři „krátké nohy“, jako pštrosí vejce,Je vybaven klimatizací, WiFi, GPS, toaletou, šatní skříní, TV, rozkládací pohovkou a dalšími obytnými zařízeními, což přitahovalo mnoho lidí ke sledování.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-8

  Li Dong, ředitel designu společnosti Sichuan Huaming Kechuang Technology Co. , Ltd. , řekl reportérovi „Economic Daily“, že aby společnost plně odpovídala tématu „inteligence“ a „inovace“ tohoto cestovního veletrhu, přinesla speciálně toto „kompletní se všemi vnitřními orgány“.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-9

 Výstavy se zúčastnil „Egg House“.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-10

  Tento výrobek využívá k dodávce energie sluneční energii, větrnou energii, akumulátory a další technologie a lze jej zavést podle místních podmínek, mimo sezónu a regionálních charakteristik scénického místa. Ve srovnání s předchozími zasedáními se rozsah letošní výstavní plochy inteligentního cestovního ruchu dále rozšířil a interaktivní formy se staly barevnějšími. AR oceněné zahradní hry na výstavní ploše,Složení obsahu je nové a má smysl pro vědu a technologii; tři hlavní operátoři v oblasti telekomunikací, mobilních sítí a China Unicom postavili velké obrazovky, aby plně zobrazili průzkum a úspěchy velkých dat cestovního ruchu v posledních letech; řada vystavovatelů přinesla nejnovější technologie VR pro diváky a integrované interaktivní produkty cestovního ruchu.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-11

  Xu Peng, zástupce ředitele správy cestovního ruchu provincie Zhejiang, uvedl, že letošní výstava cestovního ruchu se zaměří na představeníNový pohled na trh cestovního ruchu v oblasti řízení cestovního ruchu, služeb cestovního ruchu a marketingu cestovního ruchu podpořil budování inteligentního cestovního ruchu a skutečně umožňuje turistům chodit po světě s moudrostí. Jako jedna z důležitých aktivit této výstavy také WC pavilon na ochranu životního prostředí předvedl naplno velkou moudrost na malých toaletách.

„Inteligentní“ téma zakotvené v cestovním ruchu-12

 Mezi nimi jsou ekologické toalety se střechou, kterou lze zvedat a spouštět podle změn počasí; zelené toalety, které přeměňují výkaly na anorganické hnojivo za desítky sekund; toalety „Internet +“ s pohodlnými servisními zařízeními, jako je klimatizace, bezdrátové sítě a terminály elektronického obchodování .

 .

 .

  Příslušná osoba odpovědná za Národní správu cestovního ruchu uvedla, že na této výstavě bylo vystaveno mnoho nejnovějších ekologických toaletních technologií doma i v zahraničí. Odhaluje budoucí vývojový trend toalet a také poskytuje směr „revoluce turistických toalet“ v scénických místech mé země v budoucnosti.

  Wang Jing, zaměstnankyně střediska turistických služeb na malebném místě, uvedla, že v malebné oblasti, kde se nachází, je „pětihvězdičkový“ záchod.

  Vnitřní výzdoba je jednoduchá a elegantní. WC hala je plná umělecká atmosféra, pokrytí WiFi a nabíjení mobilních telefonů.

 Staňte se mikrokosmem „toaletní revoluce“ v turistických atrakcích v mé zemi. Na výstavišti bylo publikem oceněno velké množství nejnovějších turistických toaletních produktů s převratnými inovacemi v designu vzhledu, funkcích služeb, koncepcích ochrany životního prostředí atd. „V současnosti země prosazuje„ turistickou toaletní revoluci “jako první, která shrnuje a ukazuje toaletní revoluci.

 Tato výstava, která byla platformou pro výsledky tříletého akčního plánu, přilákala přední společnosti na turistických toaletách, jako jsou Beijing Blue Jies, Beijing Sanitation Group Fifth Space, Everbright Real Estate a Jiangsu Huahong.

  "Řekl Xu Peng. Mnoho technologických společností je v této oblasti také optimistických.

  Předseda Jinqi Wooden House Structure Technology Co. , Ltd. Jin Guoqing uvedl, že přinesli nejnovější výzkum a vývoj dřevěného domu pro čajovny,"Ekologické toalety a další výrobky; Yan Zhigang, obchodní ředitel pekingské společnosti Hengxin Tonghui Technology Development Co. , Ltd.

, uvedl, že budou vystavovat s předními technologiemi, jako je mytí pěny, voda a úspora energie, v naději, že využijí nové obchodní příležitosti pro turistické toalety . .