Fyzický

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení

souhrn

„Světelná elektřina představuje asi 13% celkové spotřeby elektřiny v mé zemi.“ Nedávno se na celosvětovém semináři o podpoře vysoce účinného osvětlení v rámci Programu OSN pro životní prostředí Zhao Huaiyong, ředitel divize úspory energie na ministerstvu životního prostředí a zdrojů Národní komise pro rozvoj a reformy uvedla, že moje země podporuje efektivní osvětlení Aplikace produktů dosáhla výsledků, od tradičního osvětlení k éře polovodičového osvětlení. až dosudŽárovky pro všeobecné osvětlení nad 60 wattů v mé zemi

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-0

 „Světelná elektřina představuje asi 13% celkové spotřeby elektřiny v mé zemi. “ Nedávno se na celosvětovém semináři o podpoře vysoce účinného osvětlení v rámci Programu OSN pro životní prostředí Zhao Huaiyong, ředitel divize úspory energie na ministerstvu životního prostředí a zdrojů Národní komise pro rozvoj a reformy uvedla, že moje země podporuje efektivní osvětlení Aplikace produktů dosáhla výsledků, od tradičního osvětlení k éře polovodičového osvětlení. až dosudŽárovky pro všeobecné osvětlení nad 60 wattů v mé zemi byly odstraněny a tržní podíl žárovek klesl pod 5%; podíl tuzemského LED osvětlení na domácím trhu dosáhl 30% až 40% a výstupní hodnota LED osvětlení související odvětví přesáhla 500 miliard juanů. moje země se stala největším světovým výrobcem, spotřebitelem a vývozcem osvětlovacích zařízení.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-1

  S tempem výstavby „One Belt One Road“Čínské osvětlovací produkty začínají být globální. „Ve skutečnosti v Číně nejsou dobré výrobky.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-2

  V minulosti však mezinárodní zprostředkovatelé z Číny nakupovali pouze 50 centů energeticky úsporných žárovek a jakmile si vyměnili majitele, prodali je do zahraničí za dva nebo tři dolary. konečné výrobky zanechaly špatnou zkušenost v zahraničí. Dojem. “Hua Shuming, ředitel globálního centra vysoce účinných světelných technologií, řekl novinářůmV posledních letech Čína zintenzivnila své úsilí v oblasti náhodných kontrol kvality a kvalita výrobků se výrazně zlepšila.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-3

  „V minulosti zahraniční země nevěděly o čínských osvětlovacích produktech. Čínský velvyslanec na Maledivách nám řekl, že po 3 letech používání nebyla kvalita našich produktů na Maledivách nižší než podobné produkty v Evropě a USA „Společnost Fang Jiawei ze společnosti Zhejiang Sunshine Lighting Electric Group Co. , Ltd.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-4

  představila,Prostřednictvím prvního darovacího projektu spolupráce Jih-Jih se jejich LED osvětlovací produkty nyní rozšířily po Maledivách a položily tak základ pro další krok k prozkoumání mezinárodního trhu.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-5

  Podle odhadů Organizace spojených národů se v příštích 20 letech zvýší využití osvětlení přibližně o 50%; v závislosti na samotné úspoře energie osvětlení mohou rozvojové země a rozvíjející se ekonomiky snížit spotřebu energie na osvětlení každý rok o 40 až 60%. Za tímto účelem Program OSN pro životní prostředí a Národní kontrolní a kontrolní centrum kvality elektrického zdroje světla spolupracovaly na založení globálního centra vysoce účinné světelné technologie, jehož cílem je propagovat použití vysoce účinné a energeticky úsporné světelné technologie v rozvojové a rozvíjející se země po celém světě, aby si více lidí mohlo užít osvětlovací služby, a zároveň zlepšit energetickou účinnost a bojovat proti změně klimatu.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-6

  „Základ čínského osvětlovacího průmyslu je relativně dobrý. Staňte se silným partnerem OSN.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-7

  „Liu Qian, zástupce ředitele Globálního centra vysoce účinných světelných technologií, uvedla, že mnoha rozvojovým zemím chybí vysoce účinné technologie a průmyslové systémy související s osvětlením, ani nemají odpovídající standardy kontroly kvality výrobků. Čekání na sdílení zkušeností mezi zeměmi ,A pomozte jim formulovat zásady, zavést standardní systém, kontrolovat kvalitu produktů a dokonce pomoci rozvinutým zemím, jako je Švédsko, založit národní osvětlovací centrum.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-8

  „Světelné produkty budou po mobilních telefonech druhým největším aktivem IoT, ale současná úroveň inteligence je méně než 2%,“ řekl Yang Lili, viceprezident společnosti Philips Lighting (China) Investment Co. , Ltd.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-9

 , Greater China. V budoucnu se zúčastní více společností z různých průmyslových odvětví a představivost osvětlovacího průmyslu může být ještě větší.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-10

  Guan Baiyu, generální tajemník aliance China Semiconductor Lighting / LED Industry and Application Alliance, uvedl, že světelné produkty se mohou stát síťovými informačními uzly s více funkcemi. Například inteligentní pouliční osvětlení může nejen integrovat osvětlení, informační displej a funkce WiFi,Může se dokonce stát hromádkou poplatků, elektronickým okem, realizovat více správy měst, veřejných služeb a dalších funkcí a stát se jedním z důležitých dopravců „inteligentního města“. Aby bylo možné čelit výzvám trhu, musí osvětlovací průmysl transformovat a posílit vlastní budování kapacit. „V budoucnu musí mít osvětlovací společnosti schopnost integrovat systém, aby mohly sestavit různé funkční komponenty.

Čína podporuje globální revoluci v osvětlení-11

„Zástupce generálního ředitele společnosti Shanghai Sansi Electronic Engineering Co. , Ltd. Wang Yinghua uvedl, že osvětlovací společnosti se také musí naučit používat obchodní model PPP, aby vyřešily problémy s investováním a financováním projektů a podpořily pokrok v tomto odvětví. .