Politický

Leisure Resort Nuggets Health Industry

souhrn

6. června seděl Li Jianmin, občan Pekingu, před přístrojem ve zdravotnickém vyšetřovacím centru společnosti Huisiamp Medical System Co., Ltd., vývojová zóna Qinhuangdao v provincii Che-pej. O několik minut později byla zpráva o lékařské prohlídce s obrázky a texty byly zobrazeny před ním. „Je úžasné být schopen absolvovat komplexní fyzikální vyšetření bez odběru krve, bez intubace, bez záření a bez traumatu.„Řekl vzrušeně a emotivně. Whistamp Medical

Leisure Resort Nuggets Health Industry

Leisure Resort Nuggets Health Industry-0

 6. června seděl Li Jianmin, občan Pekingu, před přístrojem ve zdravotnickém vyšetřovacím centru společnosti Huisiamp Medical System Co. , Ltd. , vývojová zóna Qinhuangdao v provincii Che-pej.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-1

  O několik minut později byla zpráva o lékařské prohlídce s obrázky a texty byly zobrazeny před ním.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-2

  „Je úžasné být schopen absolvovat komplexní fyzikální vyšetření bez odběru krve, bez intubace, bez záření a bez traumatu. "Řekl s nadšením a emocemi. Chen Zhonglin, předseda společnosti Huisamp Medical System Co.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-3

 , Ltd. , řekl reportérovi časopisu Economic Daily, že zařízení pro včasný screening a hodnocení zdravotních rizik HRA společnosti je stejné jako Tsinghua University, PLA General Hospital a další vyšší instituce. Zařízení pro včasné vyšetřování nemocí vyvinuté ve spolupráci s univerzitami a špičkovými zdravotnickými institucemiMá výhody přesnosti, neinvazivity a záření.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-4

  Celý proces detekce trvá pouze 5 minut a 38 sekund a cena je pouze 800 juanů a míra přesnosti může dosáhnout 96%. Podobné fyzikální vyšetření v všeobecné nemocnice trvá dva dny a stojí více než 17 000 juanů.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-5

  Kromě toho společnost úspěšně vyvinula moderní lékařské vybavení, jako je mikrocirkulační opravný systém PMR, včasné screeningové a diagnostické zařízení ADDS Alzheimerovy choroby atd. Společnost se úspěšně zapsala na nový OTC trh. Toto je jen mikrokosmos úsilí společnosti Qinhuangdao o vybudování základny pro průmysl v oblasti zdraví a zdraví. Podle Zhang Ruishu, starosty města Qinhuangdao, plánuje Qinhuangdao od nynějška rezervovat více než 140 projektů ve zdravotnictví s plánovanou investicí přes 100 miliard juanů; bylo podepsáno 30 projektů s celkovou smluvní investicí přes 40 miliard juanů.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-6

  Qinhuangdao je známé letovisko a centrum volného času. S rozvojem koordinované rozvojové strategie Peking-Tianjin-Hebei navrhl Qinhuangdao na základě svých komparativních výhod v pobřežních, ekologických, přístavních a turistických oblastech a zvláštního postavení Beidaihe původně strategické umístění budování „mezinárodního pobřežního volného času a dovolené kapitál “, přičemž se životní a zdravotní průmysl považuje za důležitý pilíř. Snahy o vybudování průmyslového klastru ve výši 100 miliard juanů. Vysoký výchozí bod Qinhuangdao,Pověření tuzemských i zahraničních špičkových designových institucí k sestavení a dokončení plánování města Beidaihe International Health City atd.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-7

 , Usilovat o vytvoření komplexní propojené zóny s biomedicínským výzkumem a vývojem, výrobou, skladováním a zobrazením velkého zdravotnického vybavení a zřídit demonstrační oblasti, jako je jako precizní lékaři. Nová čtvrť Beidaihe v Qinhuangdao byla rovněž založena společně s Agenturou OSN pro projektové služby a Pekingskou univerzitou ve Weimingu. Asia-Pacific Life and Health Industry Beidaihe New District Innovation Demonstration Zone.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-8

  “V současné době je řada podniků, včetně mezinárodního zdravotnického centra s celkovou investicí 1,5 miliardy juanů a inkubátoru v biopriemyslu s celkovou investicí 1,5 miliardy juanů. ve výstavbě. , GE, Johnson & Johnson, Novo Nordisk, Thermo Fisher a další mezinárodně renomované farmaceutické společnosti,Existuje 200 nejlepších domácích podniků v oblasti lékařství, služeb v oblasti lékařských zařízení a farmaceutických oborů a 30 klíčových podniků v biomedicínském průmyslu.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-9

  Ve vývojové zóně se shromáždilo více než 30 společností zabývajících se životem a zdravím, včetně Hebei ZTE Netcom, Jislang, Adite, Kangzi Paide, Leading Bio, China Resources Zizhu Pharmaceutical, North China Pharmaceutical, Jinhai Food a Yike Agriculture.

Leisure Resort Nuggets Health Industry-10

 Roční hodnota produkce je téměř 5 miliard juanů.

.