Hra

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“

souhrn

Letos v červnu, pátém výročí provádění „Několik stanovisek Státní rady k podpoře revitalizace a rozvoje bývalých středovýchodních oblastí, včetně jižního Jiangxi“. V uplynulých pěti letech ministerstvo pro státní zdanění v Ganzhou City v provincii Jiangxi plně hrálo své daňové funkce, vážně provádělo daňové politiky pro rozvoj západního regionu a aktivně sloužilo rozvoji podniků ve starých oblastech. „Několik stanovisek“ objasnilo, že zahrnuje daňové, daňové,Investice, finance, průmysl, podpora protějšků, ekologie

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“-0

  Letos v červnu, pátém výročí provádění „Několik stanovisek Státní rady k podpoře revitalizace a rozvoje bývalých středovýchodních oblastí, včetně jižního Jiangxi“.

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“-1

   V uplynulých pěti letech ministerstvo pro státní zdanění v Ganzhou City v provincii Jiangxi plně hrálo své daňové funkce, vážně provádělo daňové politiky pro rozvoj západního regionu a aktivně sloužilo rozvoji podniků ve starých oblastech. „Několik stanovisek“ objasnilo, že zahrnuje daňové, daňové,Řada politických opatření, jako jsou investice, finance, průmysl, pomoc protějšků a ekologická kompenzace, mezi nimiž nejvyšší „obsah zlata“ představuje Ganzhou implementace západní rozvojové politiky. „Podniky v podporovaných průmyslových odvětvích se sídlem v Ganzhou City jsou vybírány se sníženou sazbou daně z příjmu právnických osob ve výši 15%.

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“-2

  “ Pokud jde o politiky, Ganzhou se stal „investiční depresí“ a průmyslovým podnikem„Silné magnetické pole“. „Za posledních pět let využilo 1616 pod podniky ve městě preferenční daňové politiky pro rozvoj západního regionu, čímž snížilo a osvobodilo daň z příjmu právnických osob ve výši 1,878 miliard juanů, což přineslo prospěch 43 průmyslovým odvětvím, jako je wolfram a aplikace pro hluboké zpracování vzácných zemin a jiných neželezných kovů a automobilové díly. „Představil to Zhao Ruiqiong, vedoucí sekce daně z příjmu Státního daňového úřadu ve městě Ganzhou.

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“-3

   Právnická osoba Jiangxi Twins Feed Co. , Ltd. Deng Shuzhen řekla:Poté, co se společnost dozvěděla, že Ganzhou City implementuje daňovou politiku pro západní rozvoj, společnost okamžitě provedla demonstraci a rozhodnutí o přemístění svého sídla do Ganzhou a do společnosti Ganzhou Economic vložila nově investované špičkové projekty výroby krmiv a základny společnosti Rozvojová zóna. Li Huafeng, osoba odpovědná za finanční oddělení společnosti, představila, že od roku 2012 mají podniky celkem 32,42 milionu juanů na snížení daně z příjmu právnických osob a osvobození od daňové politiky pro západní rozvoj.

Daňová politika posiluje „depresivní efekt“-4

Redukční poměr představuje 40% splatné daně z příjmu. Jedinečné politické výhody přilákaly investice od všech stran a „průvěsný efekt“ byl přeměněn na vrtuli pro průmysl a vývoj projektů. Jen v roce 2016 dosáhly investice města do velkých průmyslových projektů více než 100 milionů juanů 249, což je nárůst o 80%, s celkovou investicí více než 150 miliard juanů, což je nárůst 1,3krát, a provozní míra dosáhla 98% . (Wu Qiqiang).