Finance

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“

souhrn

Naše noviny v Pekingu 12. června reportér Zhang Xue uvedl: Ředitelství národní obrany uspořádalo dnes vzdálenou videokonferenci, aby analyzovalo a posoudilo vývojový trend a možný dopad tajfunu „Miaobai“. „Miaobai“ je první tajfun, který letos přistál v mé zemi. O 15 dní dříve než v předchozích letech ředitelství národní obrany oznámilo, že zahájí nouzovou reakci na protipovodňový tajfun úrovně IV a vyslalo tři pracovní skupiny na pomoc místní obraně.Konzultační formulář

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-0

  Naše noviny v Pekingu 12.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-1

   června reportér Zhang Xue uvedl: Ředitelství národní obrany uspořádalo dnes vzdálenou videokonferenci, aby analyzovalo a posoudilo vývojový trend a možný dopad tajfunu „Miaobai“.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-2

   „Miaobai“ je první tajfun, který letos přistál v mé zemi. O 15 dní dříve než v předchozích letech ředitelství národní obrany oznámilo, že zahájí nouzovou reakci na protipovodňový tajfun úrovně IV a vyslalo tři pracovní skupiny na pomoc místní obraně. Diskuse ukázala, že Typhoon „Miaobai“ má několik pozoruhodných charakteristik: Nejprve vytváří a rozvíjí se na moři a má rychlý dopad na pevninu.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-3

   Za druhé, mrakový systém má bohatou vodní páru a vysokou intenzitu srážek. Mrakový systém „Miaobai“ může být kombinován s jihočínským mořským monzunem a poté kombinován se studeným jižním vzduchem za vzniku nepřetržitých silných dešťů.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-4

   Třetí je, že se bouře a příliv a odliv setkávají a hrozí katastrofy. Zástupce vrchního velitele národní obrany,Ministr vodních zdrojů Chen Lei poukázal na to, že příslušné útvary a jednotky by měly posílit organizaci a vedení v souladu s plánem prevence povodní a prevence tajfunu a skutečnými podmínkami různých regionů a povodí, zavést povinnosti v oblasti prevence povodně, zahájit reakci na mimořádné události včas a zaměřit se na odvádění dobré práce ve všech oblastech. obranná práce.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-5

   Před tím vydalo ředitelství národní obrany 10. června oznámení příslušným provinciím a organizacím na ochranu povodí. Přijměte opatření pro obranné přípravy. Byla zahájena nouzová reakce Anti-Typhoon III.

Národní obranná agentura zahájila mimořádnou reakci na obranu prvního tajfunu „Miaobai“-6

Úrovně v provincii Guangdong a obranná skupina Pearl River zahájila nouzovou reakci na úrovni IV. .