Automatický

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“

souhrn

Aby bylo možné důkladně studovat a realizovat ducha osmnáctého národního kongresu Komunistické strany Číny a třetího plenárního zasedání osmnáctého ústředního výboru, kultivovat a praktikovat základní hodnoty socialismu, důrazně prosazovat tradiční čínské ctnosti a prosazovat pokročilé činy a typické postavy vycházející z budování podnikové kultury s čínskými charakteristikami Budování všudypřítomné společnosti a všestranné prohlubování reforem dodávají pozitivní energii, Čínská asociace pro podporu firemní kultury,Nakladatelství China Workers, čínské a zahraniční podniky

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-0

 Aby bylo možné důkladně studovat a realizovat ducha osmnáctého národního kongresu Komunistické strany Číny a třetího plenárního zasedání osmnáctého ústředního výboru, kultivovat a praktikovat základní hodnoty socialismu, důrazně prosazovat tradiční čínské ctnosti a prosazovat pokročilé činy a typické postavy vycházející z budování podnikové kultury s čínskými charakteristikami Budování všudypřítomné společnosti a všestranné prohlubování reforem dodávají pozitivní energii, Čínská asociace pro podporu firemní kultury,China Workers Press, čínské a zahraniční časopisy o firemní kultuře a časopisy o firemní kultuře se rozhodly společně uspořádat soutěž v eseji „National Corporate Culture Story“.

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-1

  Příslušné záležitosti se tímto vyhlašují takto: 1. Účastníci podniků a institucí v celé zemi 2 Požadavky na příspěvky: 1 .

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-2

 Ideologické a umělecké: příběhy firemní kultury nejsou úvody a zprávy o pokrokových činech. Nejde o roční pracovní souhrn jednotky nebo jednotlivce. Musí mít zápletku a charakter, zejména postava musí mít maso a krev, odpovídat struktuře a prvkům příběhu, mít jasné téma, živé a dojemné, propagovat hlavní téma a přenášet pozitivní energii. 2.

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-3

  Autentičnost a originalita: Záznamy by měly být skutečnými postavami a událostmi, ke kterým došlo v jednotce, a není povolena žádná fikce. Zároveň musí být přihlášky originální a plagiátorství a plagiátorství jsou přísně zakázány.

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-4

  3. Inspirace a uzemnění: Vstupy by měly pocházet ze života zaměstnanců, infikovat lidi morální mocí, infikovat lidi duchem řemesla, infikovat lidi poctivou prací a infikovat lidi inovativním a vynikajícím výkonem, být hluboce uzemněni, šířeni a propagovat. 4.

Oznámení o společném pořádání soutěže o esej „Národní příběh podnikové kultury“-5

  Počet záznamů a limit slov:Počet příběhů o firemní kultuře předložených každou společností a jednotlivcem není nijak omezen, ale počet slov v každém příběhu musí být řízen v rozmezí 1 500–3 000 slov. 3. Ocenění a uznání 1.

  Tato soutěž má 10 prvních cen s bonusem 3 000 juanů; 20 sekundových cen s bonusem 2 000 juanů; 50 třetích cen s bonusem 1 000 juanů; 100 vynikajících cen se suvenýry; několik organizačních cen. 2. Vítězové předají kopii „Příběhu národní podnikové kultury“ (předběžný název). 4.

  Časový plán 1. Výzva k vyzvednutí: Výzva k „Příběhu národní firemní kultury“ začne dnes a uzávěrka je 30. července 2017.

  2. Hodnocení: fáze předběžného hodnocení je od 1. srpna do 15. srpna a fáze konečného hodnocení je od 16.

  srpna do 31.

  srpna. 3. Vyznamenání: Na zahajovacím ceremoniálu „Příběhu národní podnikové kultury“ konaném na konci roku 2017 se konal pochvalný ceremoniál.

 Čestné certifikáty a bonusy budou uděleny vítězům. (Konkrétní čas a místo budou oznámeny samostatně) 4.

  Propagace akce: China Corporate Culture Magazine, China Workers Publishing House, čínské a zahraniční časopisy o firemní kultuře, weby a veřejné platformy WeChat nastaví příslušné sloupce událostí a přihlásí se k výběru pracuje pravidelně. Všechna vybraná díla budou sestavena do brožury, upravené a publikované „První série příběhů národní podnikové kultury“,Navrhuje se vyzvat vedoucí představitele Celočínské federace odborových svazů, aby napsali předmluvu a doporučili ji zpravodajským médiím, jako je China Party Construction Network, Xinhua Net, People's Daily Online, China Net, Guangming Net, China Economic Net, Qianlong Net a další zpravodajská média. 5.

  Reference pro výběr témat eseje 1. Sociální image a odpovědnost společnosti; 2.

  Budování a propagace firemní značky; 3. Konstrukce a vedení společnosti a vedoucí osobnosti; 4. Pokročilá korporaceExemplární čísla; 5. Liga mládeže Enterprise Party a stavba mladých žen; 6.

  Výstavba harmonické kultury podniku a koordinovaný rozvoj; 7. Inovace podnikového procesu a duch řemeslníka; 8. Podniková kultura vede k prolomení překážky v rozvoji. 6.

  Způsob podání 1. E-mail pro zaslání elektronické verze: [email protected] com, předmět: Vyžádání příběhu národní firemní kultury 2.

  Adresa pro zaslání papírové verze:Shromážděno organizačním výborem Eseje o národní firemní kultuře, Mailbox 102218-5, Changping District, Peking (PSČ: 102218) Kontaktní osoba: Hong Bensheng Li Chunhuai Tel: 13021059188010-617941103. Při zadávání rukopisu prosím připojte svůj životopis, název jednotky, kontaktní adresu, PSČ, mobilní telefon, telefon atd. O délce asi 100 znaků.

Sdružení na podporu čínské podnikové kultury China Workers Publishing House Časopis čínsko-zahraniční firemní kultury Časopis firemní kultury červen 2017.