Dějiny

Jak odstranit sádru, aby to nebolí

souhrn

Hualong.com v 21:20, 12. června. Jak odstranit sádru, aby nebolí? Pomocí „dětského oleje“ odlepte sádru na noze. Bolí to, když se odlupuje. Zvláště pro muže s těžšími vlasy na těle je to nejděsivější. Jak lze sádru odstranit bez bolesti? Je to vlastně velmi jednoduché, stačí namočit vatový tampon s „dětským olejem“Jemně sondujte stranu sádry, která je v kontaktu s pokožkou.

Jak odstranit sádru, aby to nebolí

Jak odstranit sádru, aby to nebolí-0

  Hualong. com v 21:20, 12. června.

Jak odstranit sádru, aby to nebolí-1

   Jak odstranit sádru, aby nebolí? Pomocí „dětského oleje“ odlepte sádru na noze. Bolí to, když se odlupuje. Zvláště pro muže s těžšími vlasy na těle je to nejděsivější. Jak lze sádru odstranit bez bolesti? Ve skutečnosti je to velmi jednoduché: Stačí namočit vatový tampon s „dětským olejem“ a jemně sondovat stranu sádry, která je v kontaktu s pokožkou.

Jak odstranit sádru, aby to nebolí-2

  Tímto způsobem se sádra přirozeně odlupuje. Navíc bude velmi čistý, aniž by zanechal stopy.

Jak odstranit sádru, aby to nebolí-3

Princip Proč je tak efektivní odstranit sádru vatovým tamponem? Protože má sádra mnoho malých dutin, může „dětský olej“ vytvořit mezeru mezi sádrou a kůží a adhezní síla je malá. Ale musíte si uvědomit, že při použití tohoto triku nesmíte použít salátový olej. Protože salátový olej je pro tělo škodlivý. .