Umění

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let

souhrn

Zhengyi.com (reportér Li Xuanfu, korespondent Ye Zhe) Li Mou, mistr dodavatele ve městě Dongfang v provincii Chaj-nan, zjevně neměl příslušnou kvalifikaci a kvalifikaci pro nabídkové řízení pro uzavírání smluv na projekty pozemkových úprav, ale opakovaně požadoval pomoc od Xu , ředitel Městského úřadu pro půdu, životní prostředí a zdroje (řešil se samostatný případ). Po účasti na nabídkovém řízení bylo Xu a dalším na úplatcích vyplaceno celkem 1,3 milionu juanů. Případ byl vyšetřován prokurátorem města Wanning a stíhán před soudem

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-0

 Zhengyi. com (reportér Li Xuanfu, korespondent Ye Zhe) Li Mou, mistr dodavatele ve městě Dongfang v provincii Chaj-nan, zjevně neměl příslušnou kvalifikaci a kvalifikaci pro nabídkové řízení pro uzavírání smluv na projekty pozemkových úprav, ale opakovaně požadoval pomoc od Xu , ředitel Městského úřadu pro půdu, životní prostředí a zdroje (řešil se samostatný případ). Po účasti na nabídkovém řízení bylo Xu a dalším na úplatcích vyplaceno celkem 1,3 milionu juanů.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-1

  Případ byl vyšetřován prokurátorem města Wanning a stíhán před soudem. Dne 15.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-2

  března vydal městský soud ve Wanningu rozsudek prvního stupně a odsoudil Li na 10 let vězení a zabavený majetek ve výši 100 000 RMB.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-3

  Li odmítl přijmout a podal odvolání. Nedávno zahájil soudní řízení mezistátní soud č. 1 v provincii Hainan.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-4

  Od roku 2007 do roku 2009 zveřejnila kancelář pozemků, prostředí a zdrojů města Dongfang oznámení o nabídkovém řízení na nabídkové řízení a sloučení měst Dongfang Banqiao Town Zhongsha (okres West), Datian Town Wanda a Erjia Land Consolidation Projects. Li neměl kvalifikaci a mnohokrát požádal Xu, ředitele Úřadu pro půdu, životní prostředí a zdroje v Dongfang City. Xu souhlasil, že Li by měl vyzvat společnost Hainan Qiongwei Engineering Industry Company a Hainan Water Conservancy and Hydropower Construction and Installation Company, aby požádaly o nabídky, a „pozdravit“ osobu odpovědnou za dražební agenturu, aby Li nabídku vyhrál a postavil. Xu také hodlá posunout čas přijetí projektu,Během přijetí projektu bylo navíc vydáno hlavní stanovisko „kvalita projektu je dobrá“ a projekt byl přijat.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-5

  Kromě toho. Zhang (řešen v jiném případě) během dohledu nad výstavbou projektu Li koordinoval příslušná oddělení pro stavbu Li a včas zkontroloval harmonogram projektu.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-6

  Li zaplatil 350 000 juanů Zhangovi čtyřikrát a 950 000 juanů Xu třikrát. Dne 15. března vydal městský soud ve Wanningu po soudu první instanční rozsudek.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-7

  Li odmítl přijmout a podal odvolání.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-8

  Li apeloval na to, že se nejedná o úplatek, ale o sponzorskou platbu jednotce Xu. Opakovaně věřil, že dvě částky 600 000 juanů, které dal Xu, nebyly ochotné, a Xu měl situaci, kdy žádal úplatky. Nedávno provinční soud provincie Hainan č.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-9

  1 rozhodl, že Li podplatil státní úředníky 1,3 milionu juanů. Li a odvolací stanovisko a důvody nelze určit.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-10

  Li byl vinen z úplatkářství a okolnosti byly vážné. Měl by být odsouzen v rozmezí odnětí svobody na dobu určitou na více než 5 let a méně než 10 let. Zásada shovívavosti a 600 000 juanů poskytnutých Xu je druh úplatku. Může být potrestán lehce.

Dodavatel úplatku 1,3 milionu juanů úplatkům úředníkům byl odsouzen na 5 let-11

V závěrečném procesu byl rozsudek změněn a Li byl odsouzen k pěti letům vězení za úplatky a pokutu 200 000 juanů. .