Regionální

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace

souhrn

Hualong.com, 13. června v 6:30 (korespondent Wang Yang) „Vždy trváme na tom, že průmyslový rozvoj je„ první prioritou “ekonomického rozvoje. Letos se zaměříme na turistiku pro volný čas a dovolenou a zemědělství se zvláštními výhodami.“ Řekl Ni Erxun, tajemník výboru strany Fairy Lake Town, okres Fengdu, město Chongqing. Rozumí se, že město bude nejprve rozvíjet vynikající zemědělský průmysl,Kolem „melodie

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-0

  Hualong. com, 13.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-1

   června v 6:30 (korespondent Wang Yang) „Vždy trváme na tom, že průmyslový rozvoj je„ první prioritou “ekonomického rozvoje. Letos se zaměříme na turistiku pro volný čas a dovolenou a zemědělství se zvláštními výhodami.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-2

  “ Řekl Ni Erxun, tajemník výboru strany Fairy Lake Town, okres Fengdu, město Chongqing. Rozumí se, že město bude nejprve rozvíjet vynikající zemědělský průmysl,Soustředit se na „optimalizaci struktury, zlepšení kvality a efektivity, stimulaci aktivit a integraci cestovního ruchu“, energické rozvíjení výnosného zemědělství a poznávacího zemědělství.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-3

   Stabilizovat oblast produkce tabákových listů a zvýšit příjmy pěstitelů tabáku; „interakce mezi primárním a terciárním průmyslem“ a „hluboká integrace zemědělství a cestovního ruchu“ za účelem vytvoření speciálního zemědělství, jako jsou vlašské ořechy, broskve, švestky a skleníková zelenina mírný vývoj ekologického hovězího skotu,Tradiční průmyslová odvětví, jako jsou ekologické kozy.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-4

   Aktivně představte přední podniky a organizujte profesionální družstva ke zlepšení úrovně organizačního, intenzivního a rozsáhlého rozvoje zemědělství. „Město Xiannvhu má v rozvoji cestovního ruchu jedinečné výhody. “ Jiang Lixia, člen výboru pro publicitu ve městě Fairy Lake Town, uvedl, že se město zaměří na ekologické zdroje a vyzdvihne „rekreační dovolenou“. Cesta rozvoje, sloužící k vytváření butikových turistických projektů, jako je okolní jezerní krajina Nantianského jezera, lyžařský park, lesní park Paradise Valley, mokřadní park Cormorant a zdokonalování základů zásobování vodou, energií, dodávkou plynu, dodávkou oleje, komunikace, kanalizace ošetření, zpracování odpadu atd.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-5

   Zařízení, postavené Davosské hvězdné hotely atd.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-6

  , energicky rozvíjejí charakteristické statky,Hvězdný venkovský hotel, charakteristický venkovský dům.

Fengdu Fairy Lake Town: Nakreslete plán na míru pro urychlení průmyslové transformace a modernizace-7

Díky neustálému zlepšování komplexních služeb cestovního ruchu „jídlo, ubytování, doprava, cestování, nakupování a zábava“ bylo Nantianské jezero úspěšně založeno jako turistické letovisko na národní úrovni. Současně zrychlíme vytváření vrcholů venkovského cestovního ruchu bambusových a zlatých bambusových lesů se zaměřením na dovolenou a volný čas pro seniory, vyhýbáme se úkrytu a užíváme si chlad a neustále zlepšujeme nosnost příjmu. Realizujte příjmy z cestovního ruchu a turističtí turisté stále stoupají. .