Vzdělání

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství

souhrn

Hualong.com, 13. června v 6:30 (korespondent Yi Jiaju) V posledních letech okres Čchien-ťiang ve městě Chongqing energicky implementoval strategii „regionu cestovního ruchu“, aktivně podporoval integrovaný rozvoj zemědělství pro volný čas a venkovského cestovního ruchu a zaměřil se na stavba „One“ Demonstrační pás rekreačního zemědělství a venkovské turistiky na obou březích řeky dosáhl pozoruhodných výsledků. V ulici Fengjia podél řeky Apeng,koncentrovaný

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-0

  Hualong. com, 13.

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-1

   června v 6:30 (korespondent Yi Jiaju) V posledních letech okres Čchien-ťiang ve městě Chongqing energicky implementoval strategii „regionu cestovního ruchu“, aktivně podporoval integrovaný rozvoj zemědělství pro volný čas a venkovského cestovního ruchu a zaměřil se na stavba „One“ Demonstrační pás rekreačního zemědělství a venkovské turistiky na obou březích řeky dosáhl pozoruhodných výsledků.

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-2

   V ulici Fengjia podél řeky Apeng,Šest tématických zahrad, včetně Alice Wedding Botanical Garden, Pivoňka Garden, Apeng River Flower Garden, Zhiyu Modern Agricultural Sightseeing Garden, Zhongwu Jedlé houby Demonstrace Zahradní pěstování, Yutan International Fishing Park atd. Turistické atrakce.

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-3

   Rozumí se, že Alice Wedding Park v zásadě dokončila stavbu první fáze projektu a v parku bylo zrekonstruováno 170 domácností. Šikmá střecha byla zrekonstruována na 26 800 metrů čtverečních a byla dokončena výstavba střelecké oblasti, květinové mořské krajiny, zážitkové oblasti rodičů a dětí a kulturní a kreativní oblasti. 50 ateliérů z Hunan, Hubei, Guizhou a dalších okolní oblasti byly uzavřeny, aby se usadily, a přilákaly lidi, aby popadli Longshan a Laifeng.

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-4

   Celkem více než 3000 párů pořídilo svatební fotografie novomanželů v Xianfeng, Xuan'en, Yanhe a okresech a okresech městaPodnítil zvýšení příjmů okolních zemědělců. Zhongwo Edible Mushroom Sightseeing Experience Park vybudoval dílnu o rozloze 30 000 metrů čtverečních, venkovní dvorek o rozloze 2 000 metrů čtverečních, roční pěstování 30 milionů pytlů hub shiitake, roční produkci 2 000 tun sušených hub, roční zaměstnanost 2 600 lidí v blízkosti a roční nárůst o 50 000 za jüan domácnosti. Zároveň byla zdokonalena infrastruktura a dokončena asfaltová dlažba silnice do Yutanského parku.

Qianjiang: Po řece Apeng existuje mnoho vrcholů rekreačního zemědělství-5

Část stavby rekreační zemědělské stezky kolem nádrže v oblasti nádrže. Začala integrace průmyslu a cestovního ruchu a produkty cestovního ruchu se vyvinuly z jediného produktu cestovního ruchu do zábavních parků s poznáváním památek, fitness a zážitky. .