Majetek

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město

souhrn

Hualong.com, 13. června, 6:30 (korespondent Qiu Daoxin, Cui Shihai a Shi Guanglu) Nedávno se od vlády města Shitan Town v okrese Banan dozvědělo, že město bude založeno na „třech perzistencích“ a veškeré úsilí o vybudování hygienického, ekologického a turisticky charakteristického města. Město trvá na vybudování dobře situované společnosti jako svého základního postavení pro budoucí rozvoj. Vždy berte jako nejvyšší prioritu „ekonomicky silný“,Dát

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-0

  Hualong.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-1

  com, 13. června, 6:30 (korespondent Qiu Daoxin, Cui Shihai a Shi Guanglu) Nedávno se od vlády města Shitan Town v okrese Banan dozvědělo, že město bude založeno na „třech perzistencích“ a veškeré úsilí o vybudování hygienického, ekologického a turisticky charakteristického města. Město trvá na vybudování dobře situované společnosti jako svého základního postavení pro budoucí rozvoj. Vždy berte jako nejvyšší prioritu „ekonomicky silný“,Pokud jde o „lidské bohatství“ jako základní cíl, „environmentální krásu“ jako věčné pronásledování a „vysokou sociální civilizaci“ jako směr úsilí, komplexně zlepšíme životní úroveň lidí a úroveň sociální civilizace.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-2

   Rozumí se, že město trvá na inovacích, koordinaci, zeleni, otevřenosti a sdílení jako základním konceptu budoucího rozvoje a vždy považuje inovace za první hybnou sílu rozvoje. Koordinace je vnitřní poptávka po zdravém rozvoji, zelená jako nezbytná podmínka udržitelného rozvoje, otevřenost jako jediná cesta k prosperujícímu rozvoji a sdílení jako základní požadavek harmonického rozvoje. K řešení rozvojových problémů, posílení rozvoje používejte zcela nové koncepce rozvoje.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-3

   motivace a budování výhod rozvoje.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-4

   Neustále otevírejte nové oblasti rozvoje.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-5

   Zároveň město trvalo na podpoře reforem a rozvoje,Uchopení projektů na podporu transformace a živobytí lidí na podporu harmonie je hlavní linií budoucího rozvoje. Prostřednictvím reforem na podporu rozvoje bude dále uvolňována hlavní síla, která podporuje ekonomický rozvoj; prostřednictvím projektových snah, letoviska hory Shuangzhai a moderního v zásadě bude postaven zemědělský vyhlídkový projekt na střeše.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-6

   Projekt Sanshi Green Island se začal formovat a dále podporuje rozvoj ekologické farmy Fangdoushan. Nakonec bude vytvořeno letní letovisko „Kulatá hora Shuangzhai“ a ekonomický pás cestovního ruchu; bude podporováno živobytí lidí, aby se podpořila harmonie a dále sjednocovalo srdce lidí. Neochvějně uchopte klíčové body, řešte potíže a vytvářejte světlá místa a neustále a všestranně zlepšujte kvalitu a úroveň budování dobře situované společnosti.

Skalnatá pláž Banan: Na základě „tří perzistencí“ vytvořit sanitární, ekologické a turistické charakteristické město-7

.