Válečný

Zahrada Wuli Pivoňka ve městě Wansheng Wandong má výhled na město Wansheng

souhrn

Hualong.com, 13. června v 6:30 (korespondent Huang Zhiwei a Huo Hongping) V poslední době má Chongqing Wansheng dobré počasí a modrá obloha a bílé mraky spustily nádhernou scenérii Wanshengovy „modré oblohy“. Při pohledu na celé město Wansheng ze zahrady Wuli Peony Garden, města Wandong, zóny ekonomického rozvoje Wansheng, pod modrou oblohou a bílými mraky, se zelené hory vlní; městské budovy se tyčí;Chyba venkovského statku

Zahrada Wuli Pivoňka ve městě Wansheng Wandong má výhled na město Wansheng

Zahrada Wuli Pivoňka ve městě Wansheng Wandong má výhled na město Wansheng-0

  Hualong. com, 13. června v 6:30 (korespondent Huang Zhiwei a Huo Hongping) V poslední době má Chongqing Wansheng dobré počasí a modrá obloha a bílé mraky spustily nádhernou scenérii Wanshengovy „modré oblohy“.

Zahrada Wuli Pivoňka ve městě Wansheng Wandong má výhled na město Wansheng-1

   Při pohledu na celé město Wansheng ze zahrady Wuli Peony Garden, města Wandong, zóny ekonomického rozvoje Wansheng, pod modrou oblohou a bílými mraky, se zelené hory vlní; městské budovy se tyčí;Venkovské statky jsou rozptýleny a upravené; řeka poslušného syna se vlní modrými vlnami a půvabná a půvabná; květiny kvete na náměstí a stromy jsou ve stínu; tak krásný svět, jako pohádková země na obloze, láká návštěvníky ze všech Pokyny.

Zahrada Wuli Pivoňka ve městě Wansheng Wandong má výhled na město Wansheng-2

Ze zahrady Wuli Pivoňka ve městě Wandong v zóně hospodářského rozvoje Wansheng můžete vidět celé město Wansheng. .